Zavřít reklamu
  • Rýchlosť internet blbne #2978

    Čaute, mám čudný problém s internetom, mám internet od UPC poslednú dobu som si všimol že internet blbne na ipohne mi ide v poriadku ale iMac a Macbook majú problém, keď si obmerám rýchlosť na speedtest.net ukazuje hodnoty aké majú byť, ale keď napr. idem na nejakú stránku začne sa načítavať a asi pri 10% sa to sekne možno aj na 5sec a potom to pokračuje ďalej a načíta sa, niekedy sa to len stopne a nenačíta vôbec keď ju refreshnem zase načíta.. snažil som sa prečistiť imac aj macbook no zatiaľ nič nepomáha skúšal som aj cez cleanmymac x, pozeral som aj apple support no nič extra nenašlo/nepomohlo.. keď som bol u rodičov tiež majú UPC a tam to ide úplne v poriadku netuším kde môže byť problém riešil som to aj s UPC a že pošlu technika len mám pociť že príde odmerá rýchlosť ktorá sa zhoduje a povie že problém mám ja nie oni. Napadá niekomu niečo skúsiť ?

    Rýchlosť internet blbne #11231

    To nebude internetem. Mám O2 a taky mě to dělá. Bude to buď Safari nebo OS. Když si tu stránku najdeš pres Googlu a dáš ji otevřít v nové záložce, tak se ti otevře bez problémů.

    Rýchlosť internet blbne #11232

    a aké je riešenie ?
    keď otvorím Parrallels deskop s windowsom tam ide internet ok
    u rodičov od toho istého poskytovateľa to ide v poriadku

Odpověď na: Rýchlosť internet blbne

celý text

.