Zavřít reklamu
  • Problém s příhlášením #2198

    Zdravím. Píšu o radu. Na mém MacBooku Air se systémem 10.13.3 se stala, aspoň pro mě, absolutně nepochopitelná věc. Na macu mám nastavené dva přihlašovací účty, respektivě jeden. Jeden můj osobní a druhý pro hosta. Při snaze o přejmenování názvu účtu, který je zároveň i účtem sprácovským, se mi účet změnil ze sprácovského na účet standartní, tudíž teď, když chci odemknout předvolby systému a mac po mně požaduje jméno a heslo účtu správce, tak se mi nejde přihlásit. Zkoušel jsem i staré i nové jméno ale nic. Heslo od účtu jsem neměnil, takže počítám že chyba bude v přihlašovacím jménu, ale nemůžu na to ani za nic přijít, nechápu to. Budu rád když se k tomu někdo vyjádří popřípadě poradí. Doufám že jsem to vysvětlil alespoň trochu zřetelně

    Problém s příhlášením #42166

    Zdravím, narazila jsem na tento příspěvek a mám stejný problém, který tu popisujete a tak doufám, že vám někdo poradil a řeknete mi co s tím. Jsem opravdu zoufalá 😀 Děkuji a doufám, že mi odpovíte. Díky moc

    Problém s příhlášením #45782

    Dobrý den,

    koupil jsme si nový Mac Air, přenes data ze starého,ale nyní se na novém nedokážu přihlásit k účtu. Varianta přihlášení přes Apple ID ani Touch ID není možná, na poradně jsme nic nevyčetl. Máte s tím někdo zkušenost?? Napadlo mě vrátit zpátky do základního nastavení, ale nedokážu se přes přihlašovací obrazovku dostat nikam jinam.

    Problém s příhlášením #52853

    ferasramek píše:
    Zdravím. Píšu o radu. Na mém MacBooku Air se systémem 10.13.3 se stala, aspoň pro mě, absolutně nepochopitelná věc. Na macu mám nastavené dva přihlašovací účty, respektivě jeden. Jeden můj osobní a druhý pro hosta. Při snaze o přejmenování názvu účtu, který je zároveň i účtem sprácovským, se mi účet změnil ze sprácovského na účet standartní, tudíž teď, když chci odemknout předvolby systému a mac po mně požaduje jméno a heslo účtu správce, tak e mi nejde přihlásit. Zkoušel jsem i staré i nové jméno ale nic. Heslo od účtu jsem neměnil, takže počítám že chyba bude v přihlašovacím jménu, ale nemůžu na to ani za nic přijít, nechápu to. Budu rád když se k tomu někdo vyjádří popřípadě poradí. Doufám že jsem to vysvětlil alespoň trochu zřetelně

    Ahoj, rok 2022 a já řeším uplně stejny problem, podarilo se vam to nejak vyresit? N.

Odpověď na: Problém s příhlášením

celý text

.