Zavřít reklamu
  • Macbook PRO po aktualizacii slaba vydrz #1919

    Dobrý deň, pred nejakym časom som aktualizoval Macbook Pro 13 early 2015 na macOS 10.13.1 a rapídne sa znížila výdrž chodu na batériu (cca 4 hodiny predtým bola schopná cca 8 hodín). Baterka má 273 cyklov a cca 27 mesiacov. Vie mi niekto poradiť či sa a ako sa vrátiť na staršiu verziu alebo nejak inak zresetovat batériu? Aktualizujem pravidelne ked vyskočí nejaký nový update(nikdy som nedával čistú instaláciu) ďakujem Ivan

    Macbook PRO po aktualizacii slaba vydrz #8906

    Engi_sk píše:
    Dobrý deň,
    pred nejakym časom som aktualizoval Macbook Pro 13 early 2015 na macOS 10.13.1 a rapídne sa znížila výdrž chodu na batériu (cca 4 hodiny predtým bola schopná cca 8 hodín). Baterka má 273 cyklov a cca 27 mesiacov.
    Vie mi niekto poradiť či sa a ako sa vrátiť na staršiu verziu alebo nejak inak zresetovat batériu?
    Aktualizujem pravidelne ked vyskočí nejaký nový update(nikdy som nedával čistú instaláciu)

    ďakujem
    Ivan

    Mám uplně stejný problém, včera jsem aktualizoval, MacBook Air 2015, a baterka šla rapidně dole, doufám, že 10.13.2 to vyřeší. Jinak nějaký downgrade jsem už hledal a zatím nic.

Odpověď na: Macbook PRO po aktualizacii slaba vydrz

celý text

.