Zavřít reklamu
  • Titulky .srt #1827

    Zdravím, mám problém s titulky u filmů. pokud nejsou přímo "v obraze", ale jsou stažené zvlášť v .srt formátu tak se nezobrazuje diakritika. Jde nějak změnit kódování textu nebo nějaké jiné řešení. (přehrávač vlc) Díky

    Titulky .srt #8745

    Je to jednoduché. Nainstaluj si z App Store aplikaci TextWrangler (je zdarma).
    Spusť aplikaci TextWrangler.
    Načti otevři soubor titulků, pokud je špatná čeština použij funkci File -> Reopen Using Encoding, vyber kódování češtiny.
    Následně použij funkci File -> Save As a použij k uložení formát Encoding Unicode UTF-8.

    Titulky .srt #8746

    markstone píše:
    Je to jednoduché. Nainstaluj si z App Store aplikaci TextWrangler (je zdarma).
    Spusť aplikaci TextWrangler.
    Načti otevři soubor titulků, pokud je špatná čeština použij funkci File -> Reopen Using Encoding, vyber kódování češtiny.
    Následně použij funkci File -> Save As a použij k uložení formát Encoding Unicode UTF-8.

    Díky moc, ale nějak se mi nedaří otevřít v TextWrangler soubor s titulkama jakoby to nepodporovalo formát .srt takže jsem trochu v pasti. 😕

    Titulky .srt #8747

    Ahoj,

    já požívám aplikaci z appstore - Subtitle Converter kde přes plusko vyberu titulky a změním je z Central European (ISO Latin 2) na Central European (Windows Latin 2) no a dám convert. A necham to přepsat v složce. A není s tím problém. Vše s háčky a čárkami.

    Titulky .srt #8748

    Ja ve VLC nikdy nevidel zadny zazrak. Pouzivam uz asi 4 roky AV Player za 2,50 a tam nikdy problem s kodovanim nebyl. Vsechno se da nastavit, umi streamovat z externiho uloziste, a na obsluhu je jednoduchy.

Odpověď na: Titulky .srt

celý text

.