Zavřít reklamu
  • Zaloha systemu #1612

    Zdravím, pracujem ako developer a tak vo svojom Macbooku mám kopec projektov, ktorých ale počiatočná konfigurácia nieje najjednoduchšia. Včera som skúsil upgradnuť MacOS na High Sierra, no zjavne kvôli tomu že som nevykonal čistú inštaláciu sa systém javil dosť zasekane. Rýchlosť safari ma ale presvedčila a rád by som vykonal update, chcem sa ale vyhnúť nastavovaniu mojich projektov pretože by to bolo časovo pre mňa náročné. Zálohu systému vykonávam pravidelne pomocou Time Machine na externý dist (čo ma zachránilo pretože som systém vrátil do pôvodného stavu pred updateom), no otázka znie, dajú sa nejakým spôsobom zálohovať a neskôr v novom čistom systéme obnoviť povedzme len časti systému? Spomeniem napríklad projekt ktorý mi beží na vagrante, zvyšné mám v MAMP-e takže s tými by problém zrejme nebol. Vdaka

    Zaloha systemu #8219

    Zdravím.

    Skúsil som niečo nájsť, a snáď Vám to pomôže. https://support.apple.com/cs-cz/HT201250
    Podľa všetkého stačí len zálohovať všetky súbory a následovne by sa mali dať vybrať len určité súbory ktoré chcete obnoviť z iCloud zálohy. Žiaľ bližšie skúsenosti nemám, ale dúfam že Vám pomôže aspoň toto.

Odpověď na: Zaloha systemu

celý text

.