Zavřít reklamu
  • Antivírus #217

    Dobrý deň! Mám takú dilemu, že mám k dispozícií jednu licenciu na Kaspersky Total Security, ktorá sa dá inštalovať aj na Mac, aj na Windows. Keďže mám aj Mac, aj Windows, neviem, že na ktorý systém by som to mal nahodiť, keďže Windows počítač skoro vôbec nepoužívam. Na druhej strane mám Macbook 12 (2015) a neviem, či by mi ten antivírus veľmi nespomaloval systém. Viem, že OSX je v prípade bezpečnosti svetelné roky pred Windows, ale neviem, či sa mi to oplatí nahodiť na taký počítač, ktorý nepoužívam. Ako ste na tom Vy? Používate na svojom Macu antivírus? Je to podľa Vás potrebné? Ďakujem

    Antivírus #4383

    Antivírus je na OS X ten najväčší vírus, nemá to absolútne žiaden zmysel dnes rovnako ako včera, pred rokom, dvoma, piatimi alebo desiatími a stále sa nájde niekto, kto sa na to bude pýtať či oponovať nejakým nezmyslom, najčastejšie sú v štýle "často komunikujem s windows usermi mailom a nechcem aby sa im poslalo niečo škodlivé".... no v prvom rade netreba posielať blbosti a neoverené súbory komukoľvek a ak dostaneš ty súbor od windowsáka s vírusom no zistíš to až, keď ho následne niekomu prepošleš a ozve sa ti - who cares, nech si to riešia oni a zabezpečujú svoje systémy, tebe to neškodí, tak to neriešiš, tak prečo by si sa mal starať ešte aj o ich počítače? Niesi predsa čistič dát medzi windows usermi...

    Antivírus #4384

    ahoj, os x pouzivam uz radu let a nikdy jsem nemel s haveti zadny problem. pokud mas licenci na antivirus, pouzij ji na windows a os x nechej nez nej. na macbooku (2015) by ti to hlavne zbytecne zpomalovalo

Odpověď na: Antivírus

celý text

.