Zavřít reklamu
  • Cesta k souboru/souborům v MacBooku. #854

    Dobrý večer, jsem s tímhle přístrojem a systémem poprvé v životě pár hodin. Stáhnul jsem si na Steamu hru s co nejmenší velikostí na zkoušku,ale jak jsem se dočetl je fajn mít všechny aplikace atd. nějak pohromadě se snadným přístupem. Tak jsem se vydal hledat cestu k Steam složce pro přesunutí hry jen tak ale nelze? Tak jsem si dal vlastnosti hry na Steamu a otevřel cestu k souboru. Ta je -> Moje zařízení>Disk>Uživatelé>Knihovna>Application support>Steam>... ale hledání cesty přes "Finder" -> Moje zař. >Disk>Knihovna>App. Support>Steam už tu není. Celkově při 1 cestě potkávám o hodně více složek a souborů. V čem je chyba? Tamtím způsobem to jde ale jinak mi to hru nenajde ani přes spotlight. Něco v nastavení nebo moje chyba? Opravdu netuším,děkuji za pomoc.

    Cesta k souboru/souborům v MacBooku. #6663

    Na nejaký přehazování aplikací bych se vykašlal. Mac si to dělá sám a funguje to. Pokud jde ta hra spustit tak bych do toho nerejpal.

    Cesta k souboru/souborům v MacBooku. #6664

    Podľa mňa si prvú cestu napísal zle, každopádne sa takéto veci ukladajú do Application Support mimo užívateľovho bežného prístupu práve preto aby sa s tým nehral, to znamená, nehraj sa s tým a nič nekopíruj, to že máš mať všetko pohromade je blbosť.

    Ak by si predsa chcel vyhľadať manuálne zložku, kde je hra uložená, musíš postupovať trochu inak a celý háčik je práve v tom, že táto library je pred užívateľom skrytá:

    –> Finder
    –> Go (je to položka v menubare – to je ten bar hore kde máš  Finder File Edit View Go <– toto je tvoja položka...)
    –> stlač a podrž klávesu alt a zobrazí sa schovaná Library
    –> klikneš na zobrazenú Library a postupuješ podľa ľubovoľnej cesty (application support napr), už v tejto zložke nájdeš viacej položiek ako keď ideš klasicky cez užívateľa.

Odpověď na: Cesta k souboru/souborům v MacBooku.

celý text

.