Zavřít reklamu
  • Sluchátka #3312

    Dobrý den, chci si zakoupit nějaká pořádná sluchátka, nejlépe Bluetooth. Nevadí mi investice, ale chci za to odpovídající kvalitu a zvuk. Nejdříve sem přemýšlel nad bezdrátovými Airpody, jelikož vlastním iPhone. Ale pak si říkám...má za taková sluchátka smysl vyhodit 4 papíry? Mám drátovou verzi, která parádně sedí v uších, a kvalita je taky ucházející. A podle recenzí kvalita z bezdrátových Airpodů není o moc lepší. 🙄 Teď mě zaujaly na internetu sluchátka Marshall Major III v BT verzi, které stojí 2590,-, mají dobrou konstrukci a dobrý zvuk. Raději bych asi náhlavní sluchátka, než jen špunty do uší. Ale pořád se nějak nemůžu rozhodnout. Jakou máte zkušenost se sluchátky vy? Nebo konkrétně s těmi Airpody? :hm

    Sluchátka #11929

    Ahoj, pokud by mi seděly standardní apple sluchátka, jdu do airpodů. MM2 jsem měl a konstrukce rozhodně dobrá nebyla. Máme doma airpods a já mám na sport beats 3 wireless. Zvuk i výdrž moc fajn, nevypadnou z uší ani kdyby co bylo.

    Sluchátka #11930

    Sedí právě, jen mi ta cena za to moc neodpovídá...To už radši přihodím a mám Beats Solo 3. Jinak co se týče těch MM, tak právě u 2 verze byla kritizována konstrukce...u 3 verze se to hodně zlepšilo.

    Sluchátka #11931

    Airpody? Asi takhle: jediná věc od Applu u které nelituju ani jedné koruny. Záleží na uživateli ale za mě super opravdu , super výdrž a kvalita zvuku je parádní na každodenní poslouchání . Nabíjím jednou za 7-10 dní nikdy jsem od dubna 2017 nezažil že bych je dal do uší a měl je vybité. Fakt si u nich nemůžu na nic stěžovat. Ale musím dodat že je používám především na cestu do práce a z práce což je 2x pul hodinky . Pak při práci na zahradě a to mi na jedno nabití vydrží tak 4 hoďky , pak jdou do pouzdra.

Odpověď na: Sluchátka

celý text

.