Zavřít reklamu
  • Náramok na notifikáciu vzdialenia sa od telefónu #2980

    Zdravím, pri hľadaní funkcii, kedy by apple watch aspon jemne notifikovala (napr haptickou odozvou kludne aj raz za 10-15-30 minút, že niesom v dosahu telefónu) toto nie je možné. Ževraj to riešila aplikácia lookout, avšak tá udržovala watch v režime "workout" takže to žralo batériu a malo to aj iné nevýhody, ako nie veľmi dobrú senzitivitu. Preto by som prijal, nejaký náramok prívesok, ktorý by vedel v nejakom intervale notifikovať (v podstate hociako) že som mimo telefón (túto radu som viacmenej prečítal na zahraničných fórach keďže tam to tak majitelia AW riešili - akorát nedoporučili konkrétny model) No a ja som našiel zopár príveskov, ale fungujú opačne a to že si ich dám napr na kufor, alebo inú vec a viem ich z telefónu prezvoniť. Ja by som potreboval aby ten náramok notifikoval odpojenie sa od telefónu. Má s tým niekto skúsenosti ? A áno je dosť hanba že to AW nemajú pretože to majú aj v akej takej funkcionalite čínske náramky za 20-30 eur - akorát nechcem kupovať merač a ďalšie komplexnejšie zariadenie ale len takéto jednoúčelové.

Odpověď na: Náramok na notifikáciu vzdialenia sa od telefónu

celý text

.