Zavřít reklamu
  • AirPort Express #368

    Máte někdo zkušenosti a AirPortem? Výhody/nevýhody oproti běžnému routeru? Uvažuji o koupi, tak by se mi hodily nějaké tipy.

    AirPort Express #5061

    Jednoduchá instalace, vcelku slušný signál (provozuji ve starém domě s metrovými zdmi) a především spolehlivost. Za těch x let, co jej mám (mám jak Express tak Extreme, měl jsme i Time Capsuli, ale tu bych opravdu nedoporučoval) tak jsem jej prakticky nikdy nemusel restartovat.

    AirPort Express #5062

    Škoda, že nefunguje i jako modem, ale jen Wi-Fi router. Chci právě svůj modem nahradit a myslel jsem, že to AirPort umí.

    Každopádně, opravdu umí lepší Wi-Fi, než klasický Wi-Fi modem? Jde mi hlavně o stránku zabezpečení a také rychlosti. Jinak AirPlay beru jako super věc, jelikož máme v domácnosti jen Apple produkty.

    AirPort Express #5063

    AirPort je super ve spojeni s apple zarizenima, umi jej nastavit i dite a je prakticky stabilni.
    nevyhoda je cena, za verzi express dneska sezenes AC wifi router, ktery nabizi mnohem vyssi prenosovou rychlost
    a extreme je v tom zase opet zbytecne drahy 🙁

    zabezpeceni resit nemusis, kazdy dnesni wifi router umi WPA2 a na 802.1x si doma nezahrajes 🙂

    ja pred 3 rokama resil stejne dilema, nakonec jsem vybral ASUS RT-AC66U, protoze jsem potreboval velkou rychlost pro spojeni s NASkama pres wifinu

    AirPort Express #5064

    Ahoj,

    včera jsem se pokoušel nainstalovat AirPort Express, ale za celé odpoledne se mi to nepovedlo. Dělal jsem to přes iMac i iPad, ale pokaždý to vytvořilo jen Wi-Fi síť. Pak to psalo, že chybí DNS servery a připojení k internetu. Vůbec jsem s tím nehnul a to je prej záležitost na pár minut. Tak jsem dal nazpátek původní router a všechno v pohodě. Tak uvažuju, že ho vrátím.

Odpověď na: AirPort Express

celý text

.