Zavřít reklamu
  • Airpods a windows 7 pro #1979

    Mám tyhle sluchátka asi týden - jsou super. Jediný problém mi nastal ve chvíli, když jsem je chtěl spárovat s windows 7 Pro - chybí ovladače. V práci 32 bit, doma 64 bit na MB Pro, spuštěné jako startovací disk. Jinak všechno jede, jak má. Dotaz: Kde najdu ty ovladače? případně: jde to vůbec ? edit 19.12.2017: Na tom samém železe, ale pod Siera High Airpody jedou jak víno a také se s nimi dá diktovat. To však ale jenom když u toho potřebuju "pochodovat", protože jinak je velmi dobře použitelný intermí mikrofon a nebo externí sluchátka s mikrofonem. To byl další ořech, který jsem rozlouskl až externí zvukovkou přes USB (z Číny asi za 150,- Kč). Takže: MacBook Pro (Early 2011) to má celkem vychytané po Sierrou, leč pod widlema ani ň. Škoda.

    Airpods a windows 7 pro #9061

    Na Win netuším, ale já třeba AirPody nespáruju s telefonem Vodafone Smart Ultra 6 s Androidem 6 - Airpody vidím jen jako MAC adresu a pokus o párování skončí neúspěšně.

    Airpods a windows 7 pro #9062

    Ahoj, taky hledam nejaky driver, alespon univerzalni pro BT headset.
    Zkousim pripojit AirPods na WIN7 nebo WIN10 OS, ny youtobe bylo video, kde to tak borec mel pripojene, ale kdovi, jestli to nebyl nejaky fake...

Odpověď na: Airpods a windows 7 pro

celý text

.