Zavřít reklamu
  • iPhone 8 obal + fólie #1917

    Ahoj, budu si pořizovat iPhone 8 a chtěl bych si koupit obal a fólii. Obal bych chtěl nějaký tenký průhledný a fólie pouze aby byla nějaká kvalitní (může být i sklo, ale fólie mi vyhovuje), možná tak, kdybyste mi poradili obchod, kde mi fólii i nalepí. Budu rád za rady a věřím, že mi pomůžete, protože já zatím nemám žádné zkušenosti u iPhonu 8. Díky moc

    iPhone 8 obal + fólie #8900

    Obal si kup originál,ať si říká kdo chce co chce,ten originál je a raději si kup ten kožený.
    Folie je lespsi volba,protože sklo,nemluvím o 3D, ti bude postupem času po okraji odstavat.
    A nalepíš si ji sám,já osobně ji od iPhone 7 lepím pod vodou a nemá pod ní ani zrnko prachu....

    iPhone 8 obal + fólie #8901

    Obal si určitě originál koupím, ale chtěl bych mít i jeden průhledný. A ta fólie se pod vodou nalepí normálně? Ještě jsem o tom neslyšel, ale zní to zajímavě.

    iPhone 8 obal + fólie #8902

    Ahoj, pracuju v Electroworldu a sama mám iPhone 6s. Jsem expert na rozbíjení displejů, takže jsem po výměně vyzkoušela velké množství různých skel a fólií a nejvíc u mě vyhrál Clearplex. To jsou fólie, které se vyřezávají na míru na plotru, mají stejný ochraný efekt jako sklo, mají různé velikosti (tzn. case friendly, fólie i na záda telefonu, fólie na celý telefon, atp.), samy se zatahují, takže i když nosím telefon v kapse s mincemi a klíčemi, fólie vypadá furt dobře. Navíc můžu z vlastní zkušenosti říct, že iPhone přežil už několik leteckých dní a zatím drží. Výhodu má i v tom, že se dá nalepit i na zahnuté displeje.

    V EW tě to na přední displej výjde na 599, v Samsungu mají tuším stejný stroj a vychází to tuším na 700, zadní strana pak v EW znovu 599 a v Samsungu to je tuším kolem tisícovku.

    A pro tebe nejspíš výhoda, Clearplex si prodejci lepí sami, protože se fólie vyřezává na míru a lepí pomocí gelu hned po vyřezání.

    iPhone 8 obal + fólie #8903

    Tak to zní hodně dobře. Na to určitě mrknu
    Díky moc

    iPhone 8 obal + fólie #8904

    Fólie na displej je prakticky k ničemu. Před prasknutím displeje (při pádu a podobně) neochrání a proti poškrábání nemá smysl.
    Displej iPhonu je dostatečně tvrdý na to, aby zabránil škrábancům. Sám jsem zkoušel poškrábat displej levné Nokie Lumie 620 šroubovákem a nedařilo se mi.

    Dříve jsem používal iPhone s 3D tvrzeným sklem ale nedávno jsem ho sundal a je to naprosto jiný telefon. Vypadá lépe, lépe se používá (3D Touch i čtečka otisku prstů). Změnila se i barva displeje. Když už jsem si jednou koupil prémiový telefon, tak ho nechci balit do nějakých pouzder a skel či fólií. Tak to vidím já 🙂

    iPhone 8 obal + fólie #8905

    Hele mně jde jenom o ty škrábance. Jako je pravda, že bez toho je to určitě lepší, ale já z toho stejně mám trochu strach 🙂
    Ale určitě tohle taky zvážím.

Odpověď na: iPhone 8 obal + fólie

celý text

.