Zavřít reklamu
  • AirPods ovládání bez možnosti internetu #1626

    Zdravím, je nějaký trik/funkce, jak pomocí sluchátek zesílit/ztlumit zvuk nebo jen zastavit či přeskočit přehrávání, když telefon není připojen k internetu? Používám je pár dní a shledala jsem dost nepraktickým vždy kvůli regulaci hlasitosti nebo zastavení hudby otevírat aplikaci na hodinkách to už byly lepší ty klasické drátové s ovládáním 🙄 A další můj dotaz je, když chci přijmout hovor (klasicky mi začne zvonit telefon v batohu a hodinky na ruce - zvedám přes hodinky, což byl hlavní důvod pořídit si AirPods ) a AirPods jsou spárovány s telefonem, nasadím jedno do ucha, ale ouha člověka na druhém konci slyším v hodinkách a né ve sluchátku Když jsem se na tuhle situaci ptala hned při kupování sluchátek v obchodě, bylo mi řečeno, že se automaticky přepojí a připojí k hodinkám, když je vytáhnu v jejich blízkosti... takže, nemá někdo podobné zkušenosti nebo neví, kde je chyba?

    AirPods ovládání bez možnosti internetu #8284

    Jak pomocí sluchátek zesílit/ztlumit zvuk nebo jen zastavit či přeskočit přehrávání…
    Volume jedině přes Siri nebo na telefonu/AW. Přeskočit přehrávání (vpřed/vzad) lze nastavit pro levé či pravé sluchátko v iOS11, zastavit přehrávání lze buď nastavit na poklep jednoho ze sluchátek nebo prostě stačí jedno vyndat z ucha (pokud je nastavena detekce ucha.

    Druhý problém bude spíše v tom že obě resp. všechna zařízení jsou moc blízko u sebe (batoh–sluchátka–ruka) a nevyhodnotí se správně síla signálu, resp. rozdíl mezi nimi. Zkusil bych pokus, kdy telefon bude třeba cca 3-5 metrů od AW a AirPods. Případně zkusit ruku s AW přiblížit k uchu.

Odpověď na: AirPods ovládání bez možnosti internetu

celý text

.