Zavřít reklamu
  • AirPods a iPod nano #1310

    AirPods jsem si velice oblíbil, velikost a absolutní "bezdrátovost" je prostě skvělá kombinace Používám je jak s Apple produkty jako jsou iPhone 5s, iPhone SE, iPad Pro, iPod nano tak například i s notebooky Dell Latitude E6320 a Latitude E7240, takže směs relativně nových i starších produktů. Vše funguje naprosto skvěle až na iPod nano, zde je problém s hlasitostí. Výstup je prostě příliš tichý. Úplný restart iPodu nano pomůže ale pouze do chvíle kdy AirPods odpojíte. Při dalším připojení je výstup opět příliš tichý. iPod je nastaven následovně: - EQ: Vypnuto - Limit hlasitosti (EU): Vypnuto Aktualizace iPodu na poslední verzi systému 1.0.4 ani nový Firmware 3.7.2 na AirPods nepřineslo zlepšení. Hlasitost iPodu nano je bezvadná při použití s drátovými sluchátky (ať Apple či Marshal) nebo s kdejakými bluetooth bezdrátovými reproduktory. Takže to nevypdá na problém v iPodu jako takovém ale pouze v kombinaci s AirPods. iPod nano mi vyhovuje a tak bych ho na poslech hudby rád používal i s AirPods. Jaká je Vaše zkušenost, nenašel někdo nějakou fintu?

    AirPods a iPod nano #7543

    Ahoj,
    koupila jsem si iPod Nano a k tomu apple AIR PODS. Bohužel se mi nedaří je spárovat. AIR Pods s Iphonem spárovat jdou.
    Můžu tě poprosit o tip jak na to?
    Dík
    Janča

    AirPods a iPod nano #7544

    Pekle: mám stejný problém a proto jsem (bohužel) musel iPod prozatim odložit. Stejně měl pouze 16GB a tak jsem si koupil iPhone SE se 128GB a tam už se mi vejde vše co v současné době poslouchám. Ale kdybys přišel na to jak u iPodu nano přidat volume, napiš.
    Jančí: musíš zmáčknout a podržet “neviditelné” tlačítko na zadní straně pouzdra AirPods až se rozbliká ledka uvnitř bíle a pak na iPodu sluchátka najdeš a spáruješ. Hodně příjemného poslouchání přeje Tom.

Odpověď na: AirPods a iPod nano

celý text

.