Gearbest upozornění na produkt

audio, kryty...
VeverkaPetr

Gearbest upozornění na produkt

Příspěvekod VeverkaPetr » pát 04. led 2019 11:16:06

Dobrý den, v tomto příspěvku chci pouze upozornit na tento produkt který zde nabízí LSA jako komerční sdělení https://www.letemsvetemapplem.eu/2018/1 ... elou-cenu/ Jedná se o tento dock který má sloužit k nabíjení zařízení iPhone, Airpods a Apple Watch. Bohužel se LSA honí pouze za penězi a je jí jedno jaký produkt zde propaguje. Dnes mi dock došel a je absolutně nepoužitelný a rovnou na vyhození . Důvod ? Kabel do kolébky na Airpody se nedá prostrčit jelikož je dírka poněkud malá tak jisté to je s dírkou pro kabel určený do kolébky pro iPhone a nemluvě o tom že iPhone ani v "kolébce" nedrží. Takže naprosto nepoužitelný produkt který LSA neměla ani z mála vyzkoušený a propaguje ho v komerčním sdělení. Takže varuji uživatele ať se vyvarují tomuto nákupu a stejně tak i jakémukoliv jinému. A nabádám LSA ať se všichni členové redakce včetně pana majitele nad sebou zamyslí a uvědomí si co chtějí dělat, jestli fušeřinu nebo kvalitní profesionální práci a pokud si myslí že takto profesionalita vypadá tak vám můžu říct , že takhle opravdu ne !!! Pěkný den
roman

Re: Gearbest upozornění na produkt

Příspěvekod roman » pát 04. led 2019 11:31:01

Dobrý den vážený pane Veverka,

dovolte mi abych vás nejprve opravil, LsA nemá majitele, tím je společnost kterou vlastní majitelka, nikoli majitel. Dále se vás pak chci zeptat, kde jste v článku zjistil, že LsA nějakým způsobem daný produkt testovalo nebo recenzovalo, případně jej má odzkoušený. Dále se pak chci zeptat proč daný produkt jednoduše nereklamujete. Koupil jsem si v loňském roce vůz od jedné značky, kterou reklamují všechny televize, noviny, magazíny atd… vůz se mi rozbil, je to tedy chyby výrobce nebo všech médií ve kterých byl vůz propagován?

Rád bych také podotkl co znamená slovo komerční. Jedná se o komerční článek, tedy o reklamu na produkt.. Mrzí mě že nejste s prouduktem spokojen, ovšem reklamu děláme také alze a věřím, že i na alze si někdo někdy koupil produkt, který nebyl funkční a reklamoval jej. Je to tedy také naše chyba?

Děkuji za odpověď. Roman Zavřel
adbernau

Příspěvekod adbernau » pát 04. led 2019 14:01:36

Z Číny už po zkušenostech neobjednávám nic, co by mělo a) hezky vypadat b) dělat něco složitějšího než sloužit jako prkénko na krájení.
K výše uvedenému příspěvku jen drobnost - významový rozdíl mezi propagovat a reklamovat :D Osobně bych si nic od reklamované značky nekoupil, od propagované snad.
MBP 2014, iPad Air 2, iP5s, iP7, AW3
roman

Příspěvekod roman » pát 04. led 2019 14:28:10

Jen upozorním ještě na fakt, že pan Veverka nekontaktoval redakci, nereklamoval zboží, nekontaktoval zřejmě ani GearBest (to nemám ověřeno) a pouze napsal tento příspěvek. Po přečtení jsme okamžitě kontaktovali Gearbest a uděláme vše co je v našich možnostech aby svých 199Kč dostal zpět. Doufám, že když tu je reklama na Alzu tak nebudeme muset mít ověřené veškeré produkty z alzy... jsou jich desítky tisíc :(

Zpět na „Příslušenství“