Zavřít reklamu
  • iWant – zkušenosti #3798

    Podělím se o jeden výborný zážitek.. Koupil jsem si iPhone 11 právě u iWantu ( poprvé - v Alze vyprodáno ) Pár dni na to jsem šel pro sklo na display a nastalo mé totální vykolejení, popíšu v bodech: 1. Chtěl bych ten iWant 3D flexiglass 0,2mm (ten nejdražší 1093Kč) - nějaká prodavačka “ten nemáme” tak koukám píše se ze jich mate 5 a více “aha tak asi přišli” 2. Ok vezmu si ho, nalepíte mi ho? “No víte je to novinka, ještě to moc neumíme..” Ok nevadí udělám to sám. ( Na stránkách se píše, ze je k tomu nějaký adaptér pro přesné nalepeni pomoci lightning konektoru) 3. Doma rozbalim a tam žádný adaptér pro snadné nalepení.., je tam ale manuál a tam se píše pomoci prilozeneho rámečku snadno nainstalujete.., rámeček tam není.. Co je ale horší je tloušťka skla 0,43mm! ( chtěl jsem sociálně co nejtenčí ) 4. Volám do Letňan ( tam jsem to koupil ) zvedne prodavač, vše vysvětluji a je mi řečeno “to nevím pane jaká je ta tloušťka, a proč vám to kolegyně nenalepila?. Nemá smysl, končím rozhovor. 5. Sklo vypadá kvalitně, rozhodnu se to risknout a nalepit. Vše podle návodu, odlepim sklo od destičky a hned zespodu prach.., tak jsem to prilozenyma samolepkama dostal dolu.., to by se nemělo, nebylo už ale co jiného stim. Nakonec jsem úspěšně nalepil, ale byl to horror bez nějakého pomocného rámečku. 6. Šok.., teprve po nalepení jsem zjistil, ze sklo není ani náhodou 3D, ale 2,5D. Takže totálně klamavé informace! 7. Poslední věc.., rozhodnu se produkt na stránkách iWantu ohodnotit a co se nestane? No vůbec nic, nikde to vidět není.. Takže v iWantu, už nikdy nic nekoupim.

    iWant – zkušenosti #44845

    taky jsem měl úplně debilní zkušenost s iwantem - scrollivola jsem instagramem a vydim ze na iwantu je sleva 50% na airpody s urcitym heslem (uz dlouho po nich touzim a nemam moc penez, tak jsem po tom rychle skocil) bohuzel mi nedoslo, ze to je deal s nakupem iphonu, ktery v reklame temer nebyl zminen, o iphonu nebylo na uctence nic, transakce prosla bez problemu... takze jsem cekal tri dny nez dorazi ale email nikde, jen je v objednavce najednou napsana chyba. prvni den jsem se tam nedovolal, pak mi neodpovedeli na email a az druhy den mi trvalo 20 min, nez jsem z ty pani na telefonu vydoloval, ze jde o nabidku k iphonu. pak mela jeste drzost mi nabidnout abych zaplatil plnou cenu, nebo si k tomu koupil ten iphone! jesete k tomu cekam nejmin ctyri dny aby mi vratili penize!

    iWant – zkušenosti #44846

    Taky se přidám. Koupil jsem v iWantu (Jihlava) iPX s rozšířenou zárukou, kus jsem po roce rozsekal a byl na prodejně využít onu záruku. Vše proběhlo jak má, nový kus s potvrzením o výměně s uvedením nového IMEI přišlo sice až za 12 dnů, ale budiž, není to Apple Store.

    Co horší bylo, když jsem ho chtěl prodat a při odkupu zboží zakoupeného u iWantu využít bonus, ale ten vyreklamovaný kus neměli v evidenci k mojí reklamaci, takže mi to nechtěli připsat.

    Tak jsem ho prodal sice za víc jinde, ale bylo s tím víc sraní a čekání.

    Jinak co mě na iWantu sere, že když tam nakoupím za 2 roky zboží za 150k, tak mi nejsou schopni dát žádnou slevu.

    Jinak od letoška kupuji jinde za levněji, jen o patro níže.

    iWant – zkušenosti #44959

    Dobrý den,

    ráda bych všechny varolavala před nákupem zboží u společnosti iWant. Pokud budete chtít zakoupené zboží na prodejně vrátit, tak to nelze a pokud vyměnit, mají neskutečné poplatky. Dejte si na ně pozor!!! Budu kontakovat ČOI.

    iWant – zkušenosti #44960

    zbozi koupene na provozovne je jinak ne zakoupene pres internet

    je pouze na vuli prodejce zda veme zbozi zpet a za jakych podminek. zakon mu narozdil
    pd eshopu neuklada povinost 14ti denniho vraceni zbozi.

    a urcite to maji popsane v obchodnich podminkach

    iWant – zkušenosti #50958

    Taky se pridam. Dnes jsem chtela vyuzit slevove akce pri otevirani prodejny v Brne. Chtela jsem koupit Macbook Air, s 16GB ramkou, ktery je na objednani. V den otevreni obchodu nabizeli slevu 10%. Den predem si volam na infolinku iWant, abych si vse overila. Bylo mi receno, ze akce plati cely den, ale ze na prodejne budu muset zaplatit 30% kupni ceny. Hotovost jsem si tedy vzala sebou a na prodejne chtela zbozi objednat. Prekvapenim mi bylo sdeleni, ze kuplni cenu musim zaplatit celou, ze mi na infolince podali spatne informace a neda se nic delat. Ale padesat tisic jsem v penezence nemela, ze. Tak jsem zaplatila 30% v hotovosti s tim, ze zbytek prevedu okamzitou platbou z uctu. To jsem take udelala a na spolecnost zalala potvrzeni o platbe. Za ctyri hodiny volam na infolinku, jestli platba dosla. Pry nedosla. Vsechny nalezitosti platby jsou ale spravne a banka garantuje odeslani platby v radu vterin. Kde je chyba zatim nevim. Dalsim prekvapenim bylo, kdyz mi sdelili, ze jeden kus vidi skladem a do tydne by mohl byt na prodejne. Pokud ale ne, mam pocitat s 20-40 dny dodani. Koukam na www stranky, a zadny kus skladem neni a pravdepodobne ani nebyl - kontrolovala jsem co chvili uz par dni predem. V poznamce na netu u mnou pozadovaneho produktu stoji napsano "ocekavame v listopadu". Ted je srpen. Pri navratu prodejny jsem zjistila, ze si nenapsali ani kontaktni telefon, ani me jmeno, ani muj email. Netusim tedy, kam a jak me chteli informovat o tom, ze zbozi dorazilo. Domluveno bohuzel nebylo ani misto dodani. Pri procteni recenzi se obavam, ze mi dodatecne zamitnou i onu 10% slevu, protoze akce platila jen ten den. Ja jsem ten den ale zbozi koupila - mam smlouvu, i cele zaplatila a to primo na prodejne. Takze o pozdejsim dodani museli vedet, presto mi slev nabidli. No nevim, pockam, jak tohle dopadne. Je to muj prvni nakup u iWant a je bohuzel velkym zklamanim. Jako bonus, telefon na prodejnu pry jeste neni zapojeny, a na infolinku se dovolam vzdy po triceti pokusech. Ach jo 🙁

    iWant – zkušenosti #52911

    Vytvořila jsem objednávku na eshopu apple watch series 8 a záruka, kde byla uvedena cena za prodloužení záruky proti odcizení apod. za 1,-
    Potvrzení o vyzvednutí zboží mi přišlo.
    Nicméně na prodejně mi odmítli prodloužení záruky za 1,- prodat s tím, že je údajně na eshopu chyba, kterou nahlásili a mám si ho zakoupit za 4500,-.

    O pár dní později je na eshopu záruka stále za 1,- 🤷🏼‍♀️

    iWant – zkušenosti #52913

    Pokud jste objednavku pres net i zaplatila, tak maji povinnost dat tu zaruku za 1 kc. V pripade odmitnuti jste mela odmitnout prevzit zbozi a zadat zpet penize. Smlouva "na dalku" je jasna. Pokud jste hodinky presto prevzala, je to Vase chyba. Bohuzel. Doufam, ze u nich uz nikdy nic nekoupite. At to maji treba nejlevnejsi na svete.

    iWant – zkušenosti #54188

    Tak se pochlubim, nejprve ale zamyšlení,na internetu je iwant všude chvaleny a zde na nej všichni plivou. Nicméně včera jsem se rozhodl koupit 15promaxe. Na dotaz nebude nejaka akce mi bylo řečeno určitě ne a druhy den akce -1500 presne na ren samy telefon. Jo a za nalepeni folie na displej a čočky si naučtovali 640,- a ani neřekli půl slova. takže iwantu uz nikdy nic.

    iWant – zkušenosti #54189

    Já bych Vám jako obchodník taky neřekl jestli bude nebo nebude akce 😀 a nalepit sklo za 640,- je poměrně rozumná cena. Nebo by ste to chtěl zadarmo? 😀

Odpověď na: iWant – zkušenosti

celý text

.