Zavřít reklamu
  • Nástupce IP6s = IP8 nebo X #2778

    Ahoj, zvažují výměnu IP6s za něco novějšího. Důvodem výměny je baterie, která je aktuálně na 84% své kapacity. Telefon používám na intenzivní volání, e-maily, navigací, internet a pracovní fotky. (Nic uměleckého) Primárně mi jde o vydrž, rychlost a funkčnost, velikost displeje IP6s vyhovuje, ale na druhou stranu bych rad zkusil něco nového. Uvažují tedy na dvěmi favority a to buď IP8 a nebo X, který byste mi na výše uvedené doporučili? Pokud by bylo Xko na výše uvedené vhodnější, jsem ochoten za to ty peníze dat. Děkuji za názory.

    Nástupce IP6s = IP8 nebo X #10811

    Ty telefony jsou přibližně stejně velké, ale iPX má větší displej, takže prohlížení internetu bude rozhodně komfortnější. Oba mají stejný procesor (A11 Bionic), takže jsou srovnatelně výkonné. Stejně tak čipy pro Wifi a mobilní data budou stejné. Fotoaparát iPX vítězí především v portrétním režimu a má "optický" zoom, na pracovní fotky (jak píšete) bude rozhodně stačit i iP8 (fotí taky dost dobře).

    Rozdíl je však ve výdrži baterie. Podle oficiálního textu Applu (kterému se dá celkem věřit) má iP8 přibližně stejnou výdrž jako iP7. Ale iPX vydrží o 2 hodiny déle jak iP7. A např. volání - iP8... až 14h / iPX... až 21h.

    Pokud si ochoten dát ty peníze za iPhone X, pak bych šel do něj. Snad i pro jeho displej, který si všichni nemůžou vynachválit

    Nástupce IP6s = IP8 nebo X #10812

    Odpověď je jasná - jdi do iPhone X. Seženeš i zánovní za ceny pod 24k, nový za 27k. Verze 256GB

    Nástupce IP6s = IP8 nebo X #10813

    Ahoj, řešil sem obdobnou otázku - mám IP6S a chtěl jsem změnu.

    Napíšu to takhle - když jsem ještě měl android zařízení tak jsem se každý upgrade těšil na to, že jdu do něčeho nového a mnohem lepšího - teď mám na mysli uživatelské prostředí.Teď se na tohle už moc netěšim. Což vlastně na druhou stranu u applu oceňuji.

    Ještě před měsícem a svou baterkou, která vydržela hodinu navigace a měla 81% kapacity, jsem chtěl Xsko, ale prostě jsem se rozhodl že vyměnim baterku v istyle za 840 a s příchodem iOS 12tky a zrychlení jsem si to rozmyslel.

    Takže si myslím, že kvůli baterii bych se na to vykašlal.

    Každopádně, jestli chceš prostě novej foun, tak bych ještě počkal na Xrko nějaké recenze. Xko má sice duální fotoaparát a hloubku ostrosti dělá s druhou čočkou, naproti tomu Xrko to bude díky A12 dopočítávat. Osobně bych bral Xko, osmička je prostě už stará platforma a nebo eventuelně počkal ještě na Xrko.

    Nástupce IP6s = IP8 nebo X #10814

    Já osobně bych si XR nekoupil a to jednoduše kvůli jeho velikosti. Je pro mě velký. Počkám ještě pár měsíců a koupím si iPX, mám chuť vyzkoušet ten OLED displej (který XR nemá). Těším se, že si nastavím ve čtečce knih černý podklad a ten OLED displej mě nebude v noci svítit do očí a žrát baterii 😎

    Nástupce IP6s = IP8 nebo X #10815

    A nebylo by lepší zainvestovat přímo do Xs? Oproti X je cenna trochu vyšší a moc rozdílů tam není. Ale jelikož ještě vlastníš Iphone 6s, tak určitě počítáš s telefonem co ti zase X... let vydrží. Mám taky ještě 6s, ale jako upgrade jsem váhal jestli X nebo Xs (nebo ještě váhám 😆 ). Ale skrze foťák a procesor vezmu Xs.

    Nástupce IP6s = IP8 nebo X #10816

    Děkuji za názory, půjdu do Xka a nebo Xs, dívám se, ze už naskladnili 🙂
    8 prohrála kvůli baterie.

    Nástupce IP6s = IP8 nebo X #10817

    chtel jsem znamemu doporucit na skialpy Osprey Kode, se kterym jsem maximalne spokojeny, ale v eshopech uz se neprodava nebo jen posledni kusy. Nevite proc? Pripadne jestli ma nejakeho podobneho nastupce.

    Diky

    Nástupce IP6s = IP8 nebo X #10818

    Ahoj. Měl jsem oba ty telefony. Teď mám 8Plus. Vydrž baterie je u 8 lepší než u X. U X je opravdu tragická. Pokud nepotřebuješ dvojitý foťák tak osmička je pro tebe lepší volba. Teď v Alze za 14.990,-

    Nástupce IP6s = IP8 nebo X #10819

    A já bych vzal Xr, měl jsem 6s a 7 a Xr je na baterku násobně lepší, 3D touch nechybí, fotky parádní, portréty nefotím, ale Xr je umí výborně i s jednou čočkou. A hlavně LCD co se nevypálí 😀

Odpověď na: Nástupce IP6s = IP8 nebo X

celý text

.