Zavřít reklamu
  • kdy koupit iphone SE #1491

    Ahojte, chtěla bych se zeptat kdy je ideální čas koupit iphone SE? o2 nyní slevnilo na 8 990 32 GB variantu (128 GB stoji 12 000 Kč), ale s článkem o nástupci který by měl dorazit nový SE a jeho cena by měla začínat okolo 10 500 Kč přímo od applu. Má cenu čekat do září s tím, že by původní SE mohlo jít ještě o něco dolů? nebo to úplně vyřadí? děkuji a odpověď snad je to pochopitelné Danča

    kdy koupit iphone SE #8004

    Predstavenie SE je take hmliste.. nikto poriadne nevie ci k tomu dojde alebo nie.. pokial mas cas cakat tak pockaj este pokial potrebujes teraz tak kup teraz 🙂

    kdy koupit iphone SE #8005

    Zdravím, taky chci kupovat SE 😀 😀 , a taky nevím jestli čekat jaký bude ten nový, pokud vůbec bude, a jestli bude stát zato, nebo koupit zrovna ten nynější...... Slyšela jsem že má jít hned začátkem září do prodeje....

    kdy koupit iphone SE #8006

    Ideální čas není nikdy 🙂 Kdybych měla stále čekat, nebudu mít nikdy nic. Jinak koupila jsem SE 32 GB v akci v iStyle za 10.990 Kč a asi za měsíc ho slevili na 8.990 Kč. Bylo by fajn ušetřit, ale já už jsem měsíc byla spokojená uživatelka krásného SE a ještě pár let budu. Až v září vyjde nové SE, podívám se, zaslintám si, ale na 99% měnit nebudu.

    kdy koupit iphone SE #8007

    Já bych to viděl takhle:
    POKUD JSI UŽ UŽIVATELEM NĚJAKÝHO JABLÍČKA:
    Určitě počkej, co se stane v září. Jestli představí novej, jaká bude cena, jestli se to vyplatí. (Podle mě levnější novej model nebude, proč taky?)
    POKUD JEŠTĚ ŽÁDNÝ JABLÍČKO NEPOUŽÍVÁŠ:
    Určitě bych koupil teď ten aktuální. Jednak jsi určitě celá žhavá do koupě "svýho jako prostě ajfonu", jednak je současný SE stále ještě nestarej telefon. A asi za poslední: nevim teda, jakej používáš telefon teď (určitě to nebude Samsung S8, to bys neuvažovala o SE), ale nákup prvního Iphonu bude pro tebe takovej skok, že stejně nerozeznáš rozdíl ve výkonu, kterej bude mezi novou a starou verzí SE.

    kdy koupit iphone SE #8008

    A že nebudeš mít nejnovější SE z pohledu svýho image, na to kašli úplně. Top model Applu je stejně někde úplně jinde.

    kdy koupit iphone SE #8009

    Potřebuješ ho a máš na něj finance? KUPUJ.
    Nemáš na něj finance a nepotřebuješ ho? POČKEJ.

    Teď se dá koupit SE za docela dobrou cenu.
    Jak moc bude SE2 lepší, než stávající model, nikdo kromě APPLU neví.

    kdy koupit iphone SE #8010

    Nechcem sa ti starať do toho, že si si vybrala telefón a chceš ho, ale ja by som ti skôr odporučil buď 6 alebo 6S. Ten malý dispej neuveriteľne človeka omedzuje, jasné že ak patríš do kruhu ľudí ktorý majú radi radšej menšie telefóny tak určite je ten pravý. Ale ja si myslím, že to časom oľutuješ, a potom už bude neskoro, pretože neviem ako ty, ja si telefón každý deň nekupujem. Ešte by som o tom určite porozmýšľal. Mal som 5S, čiže to je skoro to isté, len že SE je výkonejší.

    kdy koupit iphone SE #8011

    četl jsem, že apple představí nové SE až na nový rok

    kdy koupit iphone SE #8012

    daja20 píše:
    četl jsem, že apple představí nové SE až na nový rok

    Beztak by som sa na to nejak nespoliehal. Predsa, veď aj teraz je ten telefón naozaj vlaková loď, ktorej by som určite aspoň ja nemal čo vytknúť. Čo by som si aj ja teraz kúpil 7, možno že by som ľutoval, že prečo som nepočkal na 7s, alebo na 8. Takže myslím si že to je len úplne na tebe, ako sa rozhodneš.

    kdy koupit iphone SE #8013

    Já čekám zítra svůj první iPhone- iPhone se 128gb a nemůžu se dočkat. Rozhodně nelituji, že jsem ho objednala teď, protože si myslím, že po zveřejnění článku budou brzy v tahu. Co jsem tak koukala na heurece, tak nová nejnižší pořizovací cena je už snad o tisícovku vyšší než min. týden. Sice nemám s epplem zkušenost a tohle bude můj první telefon od nich, ale bejt tebou, tak nečekám 😉

Odpověď na: kdy koupit iphone SE

celý text

.