Zavřít reklamu
  • Nástupce za Apple Thunderbolt Display neexistuje? #757

    Ahoj, dlouho jsem čekal, až Apple představí nástupce svého 27" displeje, aby se současný zlevnil a já si tak pořídil dvojče. Jak všichni víme, než současný stačil zlevnit, doprodaly se poslední kusy a Apple už s novým displejem nepřišel. Něco, co by se dalo teoreticky považovat za nástupce (podle Applu) je Displej LG UltraFine 5K. Co jsem si tak všimnul ve video recenzích, nemá žádná zbytečná tlačíka, konstrukce je robustní a displej má barvy a ostrost, na které by měli uživatelé 5K iMacu být zvyklí. Mé otázky zní: 1) Jak připojím LG UltraFine 5K display k Macu Pro? Nenašel jsem žádnou redukci z USB-C/Thunderbolt3 portu do - ať už jednoho, nebo dvou Thunderbolt2 portů, nebo do HDMI. Dá se očekávat, že s redukcí nějaká 3rd party příjde? Co myslíte? 2) Ví někdo o displeji, který by se kvalitou zpracování, barvami, ostrostí pixelů, konektivitou a vybavením vyrovnal teď už zastaralému Apple Thunderbolt Displeji? Koneckonců, nepotřebuji 5K, stačí mi těch klasických 2,5K - dokonce to i preferuji. Díky.

Odpověď na: Nástupce za Apple Thunderbolt Display neexistuje?

celý text

.