Zavřít reklamu
  • První Mac #3592

    Zdravím, Plánuju si pořídít nový pc a rád bych osx ale chtěl bych si ho vyzkoušet. jako nejlevnější zkouška mne napadlo koupit použitý mac mini 2012 late. a ze starého notebooku do něj nacpat ramky a ssd. Když bude vyhovovat pošlu ho dál do světa a koupil bych MacBook PRO. Moc se mi nechce zkoušet Hackintosh který bych asi na x230 co mám doma rozjel. moje otázka: Rozjedu nejnovější verzi systému na mac mini 2012 Late? napadá někoho něco levnějšího? Dík za rady

    První Mac #12360

    Ahoj, možná to bude znít špatně, ale určitě bych nekupoval tak starý pc. Pokud chceš zjistit jestli se ti mac opravdu líbí, koupil bych min. rok 2015, protože starší ntb budou pomalejší a ten systém tě prostě jen tak nepřitáhne. Zainvestoval bych a věřím, že litovat nebudeš.

    První Mac #12361

    2012 je fakt už hodně zaschlý sperma. I když, pokud by se to osadilo rychlým SSDčkem a přidala slušná porce RAM (8 GB by mělo stačit) tak na kancelářskou práci a menší grafické práce s tím asi nebude větší problém. Ale na tak starý stroj bych necpal nejnovější systém.

    První Mac #12362

    No, mac mini 2012(i7, 16gb ram, 256GB SSD) mám asi 7let. Vše na tom šlape super (aktivně nahrávám ve studiu s Cubase 9.5). Je pravda že mám stále El Capitan, nevím jak by na tom šlapalo např. Mojave. Nějak nemůžu najít důvod proč měnit, ale kdybych kupoval teď, radši novější mac, nebo Hackintosh...

    První Mac #40990

    Sel bych do neceho trochu novejsiho. Hlavne si davejte bacha pri koupi pouziteho zbozi 😉

    První Mac #42443

    Radšej investuj do nového alebo novšieho modelu. Ten sa ti podarí aj skôr predať. Ak si už mal skúsenosť s apple ekosystémom, tak nie je dôvod, aby sa ti mac nezapáčil. Ak by si išiel do čisto nového stroja https://www.kodino.com/cz/obchod/isetos je tu kód na 5% zľavu na Mac.

Odpověď na: První Mac

celý text

.