Zavřít reklamu
  • iMac na Ps #1021

    Zdravičko Potřeboval bych poradit při koupi iMacu. Potřeboval bych na něm upravovat fotky převážně v Photoshopu. Koukal jsem na nejlevnější variantu iMac 1.6GHz/8G RAM/1TB HDD. Parametry jsou sice slabší ale říká se že Apple jsou dost výkonné a spolehlivé počítače, tak se chci zeptat na zkušenosti s tímhle modelem Macu a Photoshopem. Díky

    iMac na Ps #6985

    Ja som kedysi pracoval na tomto iMacu. HW je to vlastne z MacBooku Air, iba je to desktop a s veľkým displejom. Pri bežnej práci iMac šlapal veľmi dobre, rovnako dobre ako na mojom nadupanom MBP 15" s retinou, len jeho zapnutie trvalo dlho (nemá ssd ako môj mac). PS určite zvládne, ale netreba čakať, že práca bude nejaká extra, záleží aj od toho čo v PS budeš robiť, ak 3D, tak to bude pomalšie, rovnako ako zložitejšie operácie. BTW ak easy photoshop, tak na Mac sú alternatívy, ktoré sú lacnejšie ako PS a možno aj lepšie, minimálne lepšie optimalizované, záleží od preferencii. Pravda je tiež, že na prácu s grafikou dnes už nikomu neodporúčam kupovať nič čo nemá retinu, je to krok späť.

Odpověď na: iMac na Ps

celý text

.