Zavřít reklamu
  • Sportovní aplikace #102

    Ahoj, mám Apple Watch a akitvně sportuji, především běhám. Bohužel, předinstalovaná aplikace ve WatchOS už mi moc nevyhovuje. Chci se zeptat, zda-li nemáte někdo nějakou zkušenost s jinými sportovními aplikacemi pro Apple Watch. Nejlepší by bylo, kdyby aplikace měřila tep, počítala průměrnou rychlost a především zaznamenávala mapu kudy jsem běžel. Díky moc všem za tipy.

    Sportovní aplikace #3866

    davidgreben píše:
    Ahoj,

    mám Apple Watch a akitvně sportuji, především běhám. Bohužel, předinstalovaná aplikace ve WatchOS už mi moc nevyhovuje. Chci se zeptat, zda-li nemáte někdo nějakou zkušenost s jinými sportovními aplikacemi pro Apple Watch. Nejlepší by bylo, kdyby aplikace měřila tep, počítala průměrnou rychlost a především zaznamenávala mapu kudy jsem běžel. 🙂

    Díky moc všem za tipy.

    Za mě určitě Runstatic Pro. Sice si připlatíš, ale opravdu stojí za to a máš tam všechny funkce o kterých píšeš

    Sportovní aplikace #3867

    Buď Runtastic a nebo Nike+, ten e mi vždy líbil kvůli tomu jak extrémně tě motivuje

    Sportovní aplikace #3868

    Přesně, jak píše Roman.

    Pokud chceš opravdu komplexní tracking, tak doporučuji Wahoo RunFit v kombinaci s hrudním pásem TICKR X.
    http://eu.wahoofitness.com/devices/wahoo-tickr-x-heart-rate-strap.html

    Sportovní aplikace #3869

    Software Garmin může být bolest, ale jakmile ho nastavíte, stačí pouze strávit všechna data, která poskytuje. Nyní mohou ovládat svá světla, poskytovat radarové výstupy, obrazovku měřiče výkonu, údaje o kyslíkové krvi, počasí, texty a informace o hovorech a zapnutém a zapnutém režimu. Samozřejmě všechny ostatní věci, jako je GPS, otáčení podle směru, rychlost, HR, kadence, kalorií, čas, datum, teplota, slunce, slunce, stupeň, a na a dál a dál. S horními řádky Garminu nemůže konkurovat nic jiného. Někteří ale ne mnoho. Stejně jako Di2, je to bolest, kterou je třeba nastavit. Software Garmin může být bolest, ale jakmile ho nastavíte, stačí pouze strávit všechna data, která poskytuje. Nyní mohou ovládat svá světla, poskytovat radarové výstupy, obrazovku měřiče výkonu, údaje o kyslíkové krvi, počasí, texty a informace o hovorech a zapnutém a zapnutém režimu. Samozřejmě všechny ostatní věci, jako je GPS, otáčení podle směru, rychlost, HR, kadence, kalorií, čas, datum, teplota, slunce, slunce, stupeň, a na a dál a dál. S horními řádky Garminu nemůže konkurovat nic jiného. Někteří ale ne mnoho. Stejně jako Di2 je to bolest, kterou je třeba nastavit na Apple Watch. Změnil jsem iWatch bands.https://www.cuou.net/iwatch-bands.html

Odpověď na: Sportovní aplikace

celý text

.