Zavřít reklamu
  • Nefungující Apple pay na Apple watch #3420

    Ahoj, mám specifický problém, se kterým si již nevím rady. Mám hodinky Apple watch S3 42 mm. Nedávno mi hodinky spadly, kdy se rozbilo vrchní sklo a to jsem si nechal měnit na , měnil se celý display, jak je obvyklé. Na display jsem si nechal pak nalepit ochranné sklo, které ale špatně doléhá a bude potřeba ho přelepit. Nicméně od té doby, co jsem hodinky opravil, přestal fungovat na nich Apple pay. V telefonu kartu nastavenou normálně mám, využívám Air bank a před opravou jsem normálně hodinkami platil. KDyž zkouším kartu na hodinkách znovu přidat, tak aplikace hlásí "Apple pay nelze nastavit, Při nastavování Apple pay se vyskytla chyba". Nepomohl ani restart hodinek, ani nové napárování bez zálohy, přitom na telefonu normálně kartu mám (mám iPhone 7). Volal jsem na Apple podporu a krom restartu a nového napárování také neví. Nenapadá někoho, čím by to mohlo být. Tak nějak tuším, že by to mohlo souviset s opravou, ale jak může výměna display ovlivnit Apple pay? Prosím pomoc

    Nefungující Apple pay na Apple watch #12132

    Měl jsem podobný problém, ale nefunkční ApplePay jsem měl na telefonu a na hodinkách fungoval. Vyřešil jsem to s bankou (Moneta). Celé nastavení vyresetovali ve svém systému a zadal jsem kartu do hodinek a mobilu znovu. Obojí teď funguje.

    Nefungující Apple pay na Apple watch #12133

    Pokud měníš komplet displej z jiných hodinek, tak na displeji je i NFC čip a ten je napárovaný přímo s hodinkama kvůli ApplePay. Při výměně je potřeba původní konektor s NFC čipem připájet na nový displej.

    Nefungující Apple pay na Apple watch #40477

    Joseppe píše:
    Pokud měníš komplet displej z jiných hodinek, tak na displeji je i NFC čip a ten je napárovaný přímo s hodinkama kvůli ApplePay. Při výměně je potřeba původní konektor s NFC čipem připájet na nový displej.

    Ahoj,
    nedá se to obejít, znovu napárovat atd? Popřípadě, má někdo zkušenosti s přepájením?

Odpověď na: Nefungující Apple pay na Apple watch

celý text

.