Zavřít reklamu
  • Apple Watch 4 ano či ne #3263

    Dobrý den, uvažuji nad nákupem hodinek Apple Watch 4, ale řeším pár problémů. První je možnost EKG měření, které by se mi opravdu hodilo. Je tato možnost stále dostupná pouze u hodinek zakoupených v USA a případně, neví někdo o nějakém bližším infu ohledně dostupnosti této funkce pro CZ zboží? A druhý dotaz je čistě praktický... Vyplatí se teď už raději počkat na další verzi hodinek a případné snížení ceny AW 4? Nebo si myslíte že ten drop ceny takový nebude? Případně, jaké jsou očekáváné funkce další verze hodinek? Nerada bych zase koupila čtyřky, aby pak přišly s novým modelem který bude znatelně lepší ten stávající. Předem prosím o shovívavost. Věřím, že můj dotaz bude pro většinu komunity tohoto fóra banální, ale já se v tom bohužel zase tolik nevyznám a ráda si vždy nechám poradit od zkušenějších. Přeci jen, ta cena hodinek není taková, abych si to koupila jen tak bez rozmyslu. Mockrát děkuju za případné odpovědi

    Apple Watch 4 ano či ne #11830

    Ad EKG - v současné době funguje měření jen u AW zakoupených v USA, ale podle zákulisních informací to bude po některém updatu dostupné jen v případě, že se jejich majitel bude zároveň nacházet na území USA.
    Co se týče ceny - je trochu vyšší, ale podle mne snesitelná, k tomu co všechno to umí ve spojení iPhone+AW+AirPody. Mám AW3 a oproti AW4 krom displaye nevidím žádný zvláštní přínos. Takže jestli chcete AW, za mne si klidně kupte levnější AW3.

    Apple Watch 4 ano či ne #11831

    Děkuju za názor. Tahle varianta, pořídit AW3, mě také napadla. Teď nad tím budu o to víc přemýšlet 😉

    Apple Watch 4 ano či ne #11832

    Bonjour votre Apple Watch est toujours disponible
    Serait-il possible de voir quelques photos ?

Odpověď na: Apple Watch 4 ano či ne

celý text

.