Zavřít reklamu
  • Nabíjení Apple Watch #3189

    Zdravím, mám takový problém, když dám nabíjet svoje Apple Watch, tak se mi nabijí pouze na 73% nebo na 81% , ikdyž je nechám delší dobu připojené k nabíječce tak už % nahoru nejdou. adaptér není zahřátý ale hodinky zahřáté jsou. Nevíte někdo kde může být chyba ? Předem díky za informace i rady. Petr

    Nabíjení Apple Watch #11690

    Co zkusit nabít watchky pres Mac nebo jakýkoliv notebook? Jestli třeba není chyba v nabíječce

    Nabíjení Apple Watch #11691

    horac13 píše:
    Co zkusit nabít watchky pres Mac nebo jakýkoliv notebook? Jestli třeba není chyba v nabíječce

    Tak jsem zkusil píchnout k iMacu, jede to už jsem na 93% tak myslím že ten zbytek už dojde 🙂 Vypadá to že asi bude chyba v adaptéru, jen mi příjde divný že předtím to šlo bez problému . Jinak moc díky za radu 🙂

    Nabíjení Apple Watch #11692

    Tak super, může se stát no, třeba byl adaptér neustále v zásuvce, bylo nějaké menší přepětí nebo cokoli a mohl se částečně poškodit. Každopádně bych koupil nový originál a nebo nabíjel přes iMac.

    Nabíjení Apple Watch #11693

    Nooo tak jsem zase tam kde jsem byl zas na 62% a dál ani ťuk . Přitom několikrát sem je nabil bez problému, ještě mě napadá že by mohl být špatný kabel ale není nijak poškozený ani se sním moc nemanipulovalo . Ani při nabíjení ani mimo něj se sním nehýbe. tak už fakt nevím 😀

    Nabíjení Apple Watch #11694

    A co hard restart watchek? Popřípadě reinstall softwaru? Jestli to není softwarova chyba?

    https://support.apple.com/cs-cz/HT204510

    Nabíjení Apple Watch #11695

    No do toho by se mi zrovna moc nechtělo ale pokud nezbyde nic jiného tak to zkusím a dám vědět. Zatím pomohlo to že jsem hodinky na pár minut sundal z nabíječky a potom je opět připojil a šlo to zas nabít do 100% . Je mi to fakt záhadou 😀

    Nabíjení Apple Watch #11696

    Ten hardrestart je pouze stisknutí obou postranních tlačítek "korunky a oválného tlačitka" dokud se nevypnou a neobjeví logo "Apple". Nijak to hodinkám neublíží, je to jako stisknout tlačitko "restart" na PC...na iPhonu to dělám běžne, když se stane že se třeba rychle vybíjí baterka, nebo po instalaci noveho iOS preventivne telefon restartuju.

    Nabíjení Apple Watch #11697

    Tak jsem ten hard reset udělal , docela to pomohla včera jsem hodinky sundaval z nabíječky při 100% v v 21:45 .V noci na ruce a ráno po probuzení ve 4:45 bylo teď nevím přesně buď 89 nebo 91% . Teď 22:30 jsem na 28% tak jsem zvědavej jak vydrží ještě přes noc. No ale je to s velkým omezením, zapnutý režim kino , oznámení povoleno pouze na volání , sms a live sport. Jinak měření tepu nic víc. Tak jsem i zvažoval nad výměnou baterie, jestli by to nějak výrazně pomohlo. No nevím, co myslíš Ty ?

    Nabíjení Apple Watch #11698

    Pokud potíže s nabíjením přetrvají asi bych řešil samotnou baterii, já mám teď nové AW 4 a večer kolem 21h výtáhnu se 100% nechám na stole a ráno mám většinou 97-96%. Večer pak kolem 58%, vše zaplé, většinou 30-45min cvičení.

    Nabíjení Apple Watch #11699

    No já ze začátku uvažoval nad nejnovější generací která je designově úžasná, ale rozhodl jsem se pro nerezovou ocel series 1 pač sem je sehnal netknuté za super cenu , nechtěl jsem utrácet zbytečně víc. Pač priorita je pro mě zobrazení času nic víc. Jako bonus beru měření tepu a notifikace atp.. Ale ta výdrž mě štve, ale věřím že by mě štvala i u nejnovější generace, nejsem začátečník , jsou to moje třetí Apple watch, u prvních to byla verze sport ale zas tak mě to neoslnilo , potom jsem přešel na nerez kde jsem je po týdnu užívání odrovnal svým pádem a zařekl se že už do takového produktu nepůjdu nikdy no a jsem u nich zas, nyní hlavně že čekám na příchod Apple Pay. Jinak zpět k tématu. Nabíjení hrůza , nabiju je na 100% ale než k tomu dojde tak je 1-2x musím sundat na chvilku z nabíječky a zase připojit což si myslím že není zrovna OK . Další věc , je ta jestli se mi vyplatí nechat měnit baterii. Nezjišťoval jsem zatím cenu na kolik to příjde a zda se to zde vůbec provádí a kde by bylo nejlepší nechat výměnu udělat. Priorita ale pro mě je aby mě hodinky podrželi i při náročnějším dnu , ne jen od 4:30 do 19 hodin, ale aby bylo spolehnutí že vydrží třeba od 4:30 do do 23:30 , přes noc je rozhodně na ruce mít nemusím , to beru spíš už jen takovou výhodu že jediné co bych mohl sledovat tak je moje tepová frekvence během spánku ale nutností to není .

Odpověď na: Nabíjení Apple Watch

celý text

.