Odemykani MacBooku pomoci AW

aplikace, návody a triky, příslušenství
vorczech

Re: Odemikani MacBooku pomoci AW

Příspěvekod vorczech » stř 16. led 2019 14:41:30

horac13 píše:
pon 14. led 2019 17:28:58
A co zkusit odhlasit a znovu prihlasit iCloud? Taky mi to delalo problem kdyz mi neslo "hledat mac" a po odhlaseni a prihlaseni vse zacalo fungovat. PS: me to slo taky na prvni pokus, ale vzdycky se muze neco pokazit, pak me jeste napada restart NVRAM a SMC
Tak bohužel odhlášení/přihlášení bez odezvy :( nabídku na zaškrtnutí mi to stále nenabídlo a do iWantu za 299,-/30min na konzultaci nejdu :D člověk jim tam utratí 40K za MacB a oni pak chtěj ještě peníze.
cadic

Re: Odemykani MacBooku pomoci AW

Příspěvekod cadic » stř 16. led 2019 23:04:38

ahoj pravděpodobně nemáš nastavené správně zabezpečení na cloudu zkus tenhle návod maš tu vše popsáno https://www.ceskymac.cz/navod-nastavit- ... ple-watch/
Mystik

Příspěvekod Mystik » pát 18. led 2019 17:19:48

Taky jsem s tím měl problém, v mem případě jsem musel zapnout Wi-Fi na hodinkách a aktivní Wi-Fi muselo být i na MacBooku a samozřejmě pripojeny k internetu jinak to nefungovalo. A od té doby mám klid a vše funguje jak má .....
vorczech

Příspěvekod vorczech » stř 23. led 2019 22:13:31

Tak jsem uspesne dostal tlacitko pro aktivaci odemykani Macu pomoci AW na svuj PC :mrgreen: :mrgreen:
Vsem moc diky za snahu a pomoc, nicmene vse dle vsech navodu na internetu a co zde bylo napsano jsem jiz mel nastaveno, chyba byla uplne jinde, nejprve jsem si bez vysledku prosel celkovym backup procesem, pote jsem se nekde 2 roky zpet na nejakem foru docetl, ze za to muze to, ze na iMessage a FaceTime je nastaveno jen pouze telefonni cislo..(v podstate kdyby AW podporovaly LZE tak bych s timto problem vubec nemel a i by se to timto obeslo).. email (apple ID) jsem tam opravdu nastavene nemel, kdyz jsem tak chtel provest, nastal dalsi neresitelny problem, ktery se tahl 2 dny, s tim, ze pri aktivaci apple id do imessage to cca po 2 minutovem nacitani a zaseknuti celeho meho iP napsalo: “Pri aktivaci se vyskytla chyba” <- to bylo v zapeti dnes vyreseno telefonnim hovorem na apple podporu, kde me muj konzultant prepojil na tech.oddeleni kde jsem asi 15 minit musel mluvit anglicky a delat vseljake kroky s pozadavky :D opravdu zahul... vse dopadlo tak jak ma a vse bylo hned vyreseno, po pridani appleid do imessage a facetime se mi zobrazil tickbox pro sktivaci odemykani :ugeek:

!!!!!!!!!!
Ale mam zde nyni dalsi problem, pri kliknuti na tickbox pro sktivaci to chvilku nacita a nastavuje a pak napise vetu: “MAC NEDOKAZE S APPLE WATCH KOMUNIKOVAT - Ujistete se, ze jsou Apple Watch odemknute a na zapesti a ze je odemknuty i iPhone”... nikde jsem nenasel odpoved na tenhle bug a znovu se mi na podporu volat nechce :D kdyby nekdo mel radu dejte vedet, klasicke repair AW, logoff login appleid jsem zkousel :) diky
!!!!

Zpět na „Apple Watch“