APPLE WATCH AMERIKA

aplikace, návody a triky, příslušenství
Luu

APPLE WATCH AMERIKA

Příspěvekod Luu » pát 16. lis 2018 8:52:21

Zdravím všechny,
prosím, nemáte někdo hodinky nové série dovezené z Ameriky, konkrétně typ bez cellular karty?
Potřebovala bych vědět, zda je uvnitř hodinek čeština jako možný jazyk na výběr? Předpokládám, že ano, ale raději se o tom ujistím.

A druhý dotaz, vy, kdož máte hodinky dovezené z jiné země a nekupované v ČR, klidně i starší typ, setkali jste se někdy s problémy vyřizování servisní opravy tady v ČR? Zatím jsem podobný problém neřešila, ale přečetla jsem si, že záruka Apple je celosvětová roční, v rámci druhého roku je nutné hodinky servisovat tam, kde byly zakoupeny. Chápu-li to správně - hodinky z Ameriky sice budou mít dvouletou záruční lhůtu (pokud samozřejmě nebudou zakoupeny na firmu), ale pouze první rok, pokud by se něco stalo, je lze reklamovat v Čechách, ten druhý už by se muselo do Ameriky ?!?

Díkyyyy za pomoc!
cab62

Re: APPLE WATCH AMERIKA

Příspěvekod cab62 » pát 16. lis 2018 22:19:28

Kdyz koupis hodinky v Cesku, tak tady mas ze zakona 2 roky zaruku, ale kdekoliv ve svete 1 rok u Apple asi.. kdyz je koupis v USA, tak na ne mas zaruku jenom jeden rok.. tam 2 roky zaruku nemaji. Jinak si myslim, ze hodinky budou urcite i v cestine.
ropok

Re: APPLE WATCH AMERIKA

Příspěvekod ropok » stř 12. pro 2018 22:13:07

Jsou v češtině,funguje i EKG,roční záruka...já nikdy nic nereklamoval tak je mi to fuk :D

Zpět na „Apple Watch“