Zavřít reklamu
  • AW- sledování zdraví infarkt, epilepsie #2869

    Měl bych dotaz a věřím že mi někdo pomůže. Zajímalo by mě jestli AW a nebo aplikace třetí strany (popř. jiné weareables) nabízí funkci která je schopna rozeznat díky měřicí tepu že je něco špatně. Uvedu příklad spíte a dostanete infarkt epileptický záchvat atd. Kdy vám tep vystřelí popř. klesne. No a mě zajímá funkce kdy při takové situaci by hodinky nebo aplikace třeba zavolali na dané číslo nebo spustily sirenu na telefonu a nebo nějaké jiné upozornění. Doufám že jsem dokázal vysvětlil o co přesně mi jde. Moc díky za jakýkoliv nápad.

    AW- sledování zdraví infarkt, epilepsie #11033

    Bukin píše:
    ano, AW tohle dovedou

    Mohl by jste mi vysvětlit která aplikace to umí a přibližně jak to funguje? Díky moc

    AW- sledování zdraví infarkt, epilepsie #11034

    Bukin píše:
    ano, AW tohle dovedou

    sorry, ale divim se, že se ti chtělo kvůli takové odpovědi vůbec přihlašovat. 🙄

    AW- sledování zdraví infarkt, epilepsie #11035

    shortyx12 píše:

    Bukin píše:
    ano, AW tohle dovedou

    sorry, ale divim se, že se ti chtělo kvůli takové odpovědi vůbec přihlašovat. 🙄

    Hm, a že to zato stálo tobě, chytrolíne? A ani jsi k tématu nic nepřinesl. Že je původní tazatel líný si informace, kterých je na webu "miliarda" najít, přečíst, pochopit, to je bohužel smutný fakt. Ale to bych asi po lidech chtěl moc, ne? Navíc, otázka zněla, jestli to AW nebo aplikace třetích stran dovedou. A odpověď je, "ano, AW to dovedou". A aplikace "Zdraví" je myslím dost "na ráně", aby se alespoň pokusil si to nastavit. Takže příště, když nemáš nic konstruktivního, tak ...... 🙂

    AW- sledování zdraví infarkt, epilepsie #11036

    Bukin píše:

    shortyx12 píše:

    Bukin píše:
    ano, AW tohle dovedou

    sorry, ale divim se, že se ti chtělo kvůli takové odpovědi vůbec přihlašovat. 🙄

    Hm, a že to zato stálo tobě, chytrolíne? A ani jsi k tématu nic nepřinesl. Že je původní tazatel líný si informace, kterých je na webu "miliarda" najít, přečíst, pochopit, to je bohužel smutný fakt. Ale to bych asi po lidech chtěl moc, ne? Navíc, otázka zněla, jestli to AW nebo aplikace třetích stran dovedou. A odpověď je, "ano, AW to dovedou". A aplikace "Zdraví" je myslím dost "na ráně", aby se alespoň pokusil si to nastavit. Takže příště, když nemáš nic konstruktivního, tak ...... 🙂

    Dobrý večer pánové,
    děkuji Vám za odpovědi. Teda aspoň za ty které k něčemu byly.
    Samozřejmě jsem hledal a četl ale asi nepochopil jelikož mi jde o řekněme specifickou funkci a proto jsem žádal o vysvětlení jak to funguje. Byl jsem se ptat v iStoru a iWantu ale nepomohli mi. No a do Vídně se mi jet moc nechce navíc má němčina je tragická.
    AW v tuhle chvíli nemám takže není jak vyzkoušet a dát cca. 11tis a zkoušet se mi nechce. Vím mohl bych koupit starší ale jelikož to má hlídat zdraví potažmo život tak člověk pak chce to nej.
    Hodinky nebudou používány klasicky jako prodloužena ruka telefonu ale budou sloužit jen a pouze k tomuto účelu. (jako hlídač)
    Pokud bych mohl poprosit Bukin mohl by jste mi zde vložit nějaký odkaz budu velice vděčný.

    AW- sledování zdraví infarkt, epilepsie #11037

    Ja Vám neviem páni, ale podla mna pouzivat apple watch ako nejaky “hlidac” zivota je podla mna blbost 🙂 skrz len z toho ze to vie merat akurat pulzy, neviem si predstavit ze niekto sa zadychci na schodoch, alebo len tak pri chodeni,popripade v strede a bude mu to kazdu chvilu ponukat volat 112. Co sa tyka funkcie EKG ta neni jednak dostupna a aj ked je tak dvojzvodove EKG v apple watch toho tiez niekedy vela nenapovie.

    A co sa tyka epilepsie tam tiez pomoc ziadna, ked niekto dostane generalizovany epi tak moze byt tachykardia ale on uz potom aj tak nereaguje a nevie udat polohu atd , a zeby sami hodinky zavolali cez gps zachranku si tiez neviem predstavit v nasich podmienkach.

Odpověď na: AW- sledování zdraví infarkt, epilepsie

celý text

.