Zavřít reklamu
  • Apple Watch 4 vs Apple Watch 3 #2796

    Zdravím, plánuji si pořídit první Apple Watch, ale mám dilema jestli 3 nebo 4 generaci. Nová generace se mi hodně líbí co se tyče nového displeje a nových vychytávek. Na druhou stranu mě láká 3 generace co se týče ceny. Proto se chci zeptat na váš názor, které by jste zvolili. Díky za rady.

    Apple Watch 4 vs Apple Watch 3 #10867

    David_10 píše:
    Zdravím, plánuji si pořídit první Apple Watch, ale mám dilema jestli 3 nebo 4 generaci. Nová generace se mi hodně líbí co se tyče nového displeje a nových vychytávek. Na druhou stranu mě láká 3 generace co se týče ceny. Proto se chci zeptat na váš názor, které by jste zvolili. 🙂 Díky za rady.

    Já prodal AW3 Nike edici a předobjednané AW4 Nike Edici.
    AW 4- větší displej-nová verze senzorů- podle recenzí vynikající mikrofon a o 50% hlasitější reproduktor. a konečně bluetooth v 5 .
    Tak můj názor Apple Watch 4 🙂

    Apple Watch 4 vs Apple Watch 3 #10868

    No...já trojky mám,i s prodejem by mě nové vyšli tak na 6-7 tisíc což bych zaplatil za displej větší o nejaky ten milimetr a nové ciferniky.EKG tu nejde a jen tak nepůjde,esim v hodinkách tu nefunguje a v dohlédne době nebude,Apple Pay nefunguje ale to i na trojkách.Přes hodinky stejně netelefonuju,používám airpods takže vyšší hlasitost bude pasé...být v Americe tak nevahám,než tu bude fungovat EKG nebo Apple Pay nebo esim v hodinkách tak tu budou Apple Watch 6 a ty už za to stát budou.

    Apple Watch 4 vs Apple Watch 3 #10869

    IMHO jen otázka kolik do toho chceš dát. Krom většího displaye a hlasitosti z mého pohledu majitele AW3 nic zásadního (EKG zatím nebude fungovat a kdy to se neví), Apple Pay snad (a opakuji SNAD) někdy na přelomu roku, ale to AW mají všechny myslím. Navíc jsem se na AW4 byl podívat a ten víc zaoblený design mě nijak zvlášť neoslovil.
    Pokud kupovat novinku, tak až někdy v prosinci nejdřív, to už budou vychytaný všechny výrobní mouchy a nebude to pak trpět dětskými nemocemi (ale to není jen u Apple, to je všude).
    Shrnuto: AW3 mi vyhovují, z novinky mi podle informací co mám nic neschází, telefonuju s tím při řízení úplně běžně, aktivity to taky počítá zcela dostatečně (nejsem vrcholový sportovec) a aplikace co používám jedou všechny hladce. A výdrž AW3/AW4 by měla být stejná, to by tak ještě mohl být moment kdy bych o nových uvažoval, kdyby dávaly 3 dny místo 18 hodin, tak neváhám :D, takhle na víkendy musím tahat nabíječku.

    Apple Watch 4 vs Apple Watch 3 #10870

    aktuálne mám 3 no ostávam u nich nové 4 pre mňa nepredstavili nič prečo by som mal potrebu predať 3 a kúpiť 4
    na druhú stranu keby som nemal žiadne watch a chcel by som kúpiť tak asi kúpim už 4 ale to ne len na tebe.. aj s 3 budeš veľmi spokojný 😉

    Apple Watch 4 vs Apple Watch 3 #10871

    u AW3 jsem nebyl spokojený při přijmutí hovoru, v autě nebo trochu v rušném prostředí mě na druhé straně špatně slyšel, ten samý problém jsem měl i já, tak pokud často přijímáš hovory tak píšu poznatek.
    100 lidí 100 názorů 🙂 ale pokrok mezi AW3 a AW4 je znatelný a proto jsou AW4 velmi žádaný produkt, minulý rok jsem kupoval AW 3 začátkem října bez předobjednávky a dostupnost byla všude , AW4 nedostupný produkt minimálně do půlky listopadu.

    Apple Watch 4 vs Apple Watch 3 #10872

    Od včerejška tj. 3.10.2018 mám Watch 4 a jsem spokojen.Pořád se však učím.....
    Je to velký posun oproti Watch 3.
    Doporučuji koupit Watch 4, mají vynikající design, dobrý hardware a hlavně výkon jako starší Iphony. (Apple S4)

    Jak však říkal kolega, záleží kolik chceš peněz investovat a na jak dlouho. Erich 🙂

    Apple Watch 4
    MacBookAir 2015
    Apple TV 4K
    AirPods
    Iphone 8 256 GB
    Iphone 5S
    Iphone 3GS

Odpověď na: Apple Watch 4 vs Apple Watch 3

celý text

.