Zavřít reklamu
  • Padání Kontaktů na Apple Watch #2648

    Ahoj, chtěl jsem zkusit volání "ze zápěstí", ale po spuštění aplikace Telefon na Apple Watch a ťuknutí na kontakty mi celá appka spadne. Pokud klepnu na Oblíbené nebo na Historii, tak se vše korekně zobrazí, ale po klepnutí na Kontakty appka spadne. To samé, pokud chci poslat zprávu novému konktaktu a ve Zprávách kliknu na přidání uživatelu z kontaktů. více: sun 31 láng hạ, chung cư brg lê văn lương Zkusil jsem hodinky odpárovat a nastavit jako nové, ale bez výsledku. Jsem na posledním watchOS 3.1.3. Dál jsem ukončit aplikaci Telefon i Konktakty na iPhonu, hard-reset iPhonu, ale nepomohlo. více: sun 31 láng hạ Poradíte někdo? Díky.

    Padání Kontaktů na Apple Watch #10511

    Poslední watchOS je 4.3.2, Já má watch 3 14 dnů a není dne,kdyby se mi na nich něco nekouslo a já je nemusel restartovat.

    Padání Kontaktů na Apple Watch #10512

    Zaujímavé ja mám Watch 3 už 9 mesiacov a iba raz sa mi stalo že sa kusli

    Padání Kontaktů na Apple Watch #10513

    Muftinko píše:
    Zaujímavé ja mám Watch 3 už 9 mesiacov a iba raz sa mi stalo že sa kusli

    A co vše během dne na nich používáš?

    Padání Kontaktů na Apple Watch #10514

    petriPhone píše:

    Muftinko píše:
    Zaujímavé ja mám Watch 3 už 9 mesiacov a iba raz sa mi stalo že sa kusli

    A co vše během dne na nich používáš?

    skoro vsetko..mam na ne napojene beats x cize telefonovanie, sms, hudba, samozrejme ze monitoring aktivity, sem tam sygic ide cez hodinky, appka na monitoring spanku autosleep, 1 password a authy co je kod pre druhy faktor prihlasenia cize celkom dost toho kazdy den bezi

    Padání Kontaktů na Apple Watch #10515

    Muftinko píše:

    petriPhone píše:

    Muftinko píše:
    Zaujímavé ja mám Watch 3 už 9 mesiacov a iba raz sa mi stalo že sa kusli

    A co vše během dne na nich používáš?

    skoro vsetko..mam na ne napojene beats x cize telefonovanie, sms, hudba, samozrejme ze monitoring aktivity, sem tam sygic ide cez hodinky, appka na monitoring spanku autosleep, 1 password a authy co je kod pre druhy faktor prihlasenia cize celkom dost toho kazdy den bezi

    Je zajímavé, že mne se zaseknou vždy jen originální aplikace a ne ty doinstalované. Většinou zprávy, kalendář,kontakty. Zřejmě bude na vině synchronizace s iPhone.

    Padání Kontaktů na Apple Watch #10516

    no u mna je to o to zaujimavejsie ze ani nepouzivam pre kontakty a celandar icloud ucet ale mam vlastny CalDAV a CardDAV server a ziadny problem

    Padání Kontaktů na Apple Watch #10517

    Často se mi i stává, ze při příchozí sms nebo e-mailu watch nezavibrují. Takže musím stejně každou chvilku kontrolovat iPhone. Zatím jsou pro mne trochu nespolehlivý pomocník. Spíš je vnímám jako hračku na ruce. Příště už půjdu do Garmin. To je jiná třída.

    Padání Kontaktů na Apple Watch #10518

    petriPhone píše:
    Často se mi i stává, ze při příchozí sms nebo e-mailu watch nezavibrují. Takže musím stejně každou chvilku kontrolovat iPhone. Zatím jsou pro mne trochu nespolehlivý pomocník. Spíš je vnímám jako hračku na ruce. Příště už půjdu do Garmin. To je jiná třída.

    Jak vás tak pozoruju, tak vy s Applem máte problém vždy a všude 😀

    Padání Kontaktů na Apple Watch #10519

    adbernau píše:

    petriPhone píše:
    Často se mi i stává, ze při příchozí sms nebo e-mailu watch nezavibrují. Takže musím stejně každou chvilku kontrolovat iPhone. Zatím jsou pro mne trochu nespolehlivý pomocník. Spíš je vnímám jako hračku na ruce. Příště už půjdu do Garmin. To je jiná třída.

    Jak vás tak pozoruju, tak vy s Applem máte problém vždy a všude 😀

    No, když je to něco co nefunguje spolehlivě, tak s tím problémy jsou. Jenom člověk který si myslí, že když má apple tak je největší borec si to nechce připustit. Takový případ jste vy. Apple už dávno nepatří mezi nejspolehlivější značku.

    Padání Kontaktů na Apple Watch #10520

    Apple není dokonalý, jsou věci co mne taky s***, ale jsou to víceméně marginální detaily v SW. Tak zřejmě mám na Apple (systémy, HW...) asi štěstí. No, už to bude 19 let co jsem zakoupil svůj první japkostroj. Krom jednoho pádu HDD, jedné odešlé síťové karty a výměny AW3 (po cca 14 dnech odešel display) nikdy žádný problém (ťuk ťuk).

    Padání Kontaktů na Apple Watch #10521

    adbernau píše:
    Apple není dokonalý, jsou věci co mne taky s***, ale jsou to víceméně marginální detaily v SW. Tak zřejmě mám na Apple (systémy, HW...) asi štěstí. No, už to bude 19 let co jsem zakoupil svůj první japkostroj. Krom jednoho pádu HDD, jedné odešlé síťové karty a výměny AW3 (po cca 14 dnech odešel display) nikdy žádný problém (ťuk ťuk).

    Já už během 10 let také utratil za apple produkty pár set tisíc a mohu říci, že minimálně s 50% byl vždy nějaký problém. Ať už vypálené displeje hned po rozbalení a prvním zapnutí, nebo úplně nefunkční (vypálená deska z výroby) až po nekvalitní zpracování iMac, iPhone atd.vždy nějaká kosmetická vada nebo nefunkční tlačítka. Přesto stále apple produkty používám, i když si kolikrát říkám proč vlastně.

Odpověď na: Padání Kontaktů na Apple Watch

celý text

.