Padání Kontaktů na Apple Watch

aplikace, návody a triky, příslušenství
adbernau

Re: Padání Kontaktů na Apple Watch

Příspěvekod adbernau » stř 05. zář 2018 18:42:15

Apple není dokonalý, jsou věci co mne taky s***, ale jsou to víceméně marginální detaily v SW. Tak zřejmě mám na Apple (systémy, HW...) asi štěstí. No, už to bude 19 let co jsem zakoupil svůj první japkostroj. Krom jednoho pádu HDD, jedné odešlé síťové karty a výměny AW3 (po cca 14 dnech odešel display) nikdy žádný problém (ťuk ťuk).
MBP 2014, iPad Air 2, iP5s, iP7, AW3
petriPhone

Re: Padání Kontaktů na Apple Watch

Příspěvekod petriPhone » stř 05. zář 2018 18:56:23

adbernau píše:
stř 05. zář 2018 18:42:15
Apple není dokonalý, jsou věci co mne taky s***, ale jsou to víceméně marginální detaily v SW. Tak zřejmě mám na Apple (systémy, HW...) asi štěstí. No, už to bude 19 let co jsem zakoupil svůj první japkostroj. Krom jednoho pádu HDD, jedné odešlé síťové karty a výměny AW3 (po cca 14 dnech odešel display) nikdy žádný problém (ťuk ťuk).
Já už během 10 let také utratil za apple produkty pár set tisíc a mohu říci, že minimálně s 50% byl vždy nějaký problém. Ať už vypálené displeje hned po rozbalení a prvním zapnutí, nebo úplně nefunkční (vypálená deska z výroby) až po nekvalitní zpracování iMac, iPhone atd.vždy nějaká kosmetická vada nebo nefunkční tlačítka. Přesto stále apple produkty používám, i když si kolikrát říkám proč vlastně.

Zpět na „Apple Watch“