Zavřít reklamu
  • Vypálené pixely #497

    Dnes som si zmenil po cca 1 roku pozadie na Apple Watch zo standardneho "Modular Watch face" na obrazok a nasiel som nemile prekvapenie ... hodinky zakupene 7.6.2015 kupovane hodiny v Nemecku cez Retail Store (t.j. cca 1 rok a 4 mesiace) a displej ma vypalene pixely ... viz foto a zvyraznene foto. Pri pokuse o pomoc od Apple Support ma odpalkovali, ze su po zaruke a mam skusit opravu.. Ak sa nemylim, tak vymena displeja znamena vymenu hodinek... Niekto nejaky napad (okrem zmeny spat na cierne pozadie Modular Watch face ), resp. riesil niekto nieco podobne? Nemam pocit, ze je ok, ze po roku sa vypalia pixely na dipleji ❗

    Vypálené pixely #5594

    Nepomôžem ti, pretože nemám s hodinkami skúsenosť, skôr je to "duch" na displeji, je to určite na výmenu, ale neviem či sa mení celé zariadenie, vyskúšaj certifikovaný Apple servis, na slovensku to je C.C.C. v Brateislave a SWISS, ktorý má pobočky aj v Banskej Bystrici a Košiciach. Neskúšaj obyčajné servisy, často nemajú originál diely aj keď tvrdia opak, len v certifikovanom budú postupovať podľa toho ako postupuje Apple.

    Nedá mi nerýpnuť si do Amoled fanatikov, typická vada AMOLED displejov, Boh nás ochraňuj ak Apple vážne o rok v iPhone použije Amoled displej a zároveň buďme radi, že do iPhonu 7 dal overený a farebne odladený IPS panel.

Odpověď na: Vypálené pixely

celý text

.