Nelze nainstalovat první betu WatchOs 5

aplikace, návody a triky, příslušenství
Jisa

Nelze nainstalovat první betu WatchOs 5

Příspěvekod Jisa » úte 05. čer 2018 15:18:25

Dobrý den,
Na úvod nutno podotknout, že používám VoiceOver.
Mám Apple Watch Series 2 a potýkám se s následujícím problémem: aktualizace se normálně stáhne, jakoby začne probíhat instalace, jenže pak se něco stane, hodinky se začnou restartovat a i když naběhnou, IOS 12 1. Beta se stále tváří, jako že probíhá instalace, “do dokončení neodpojujte Apple Watch od nabíječky .... Přičemž i když jsem vyčkal dvě hodiny, stav nepokročil. Zkusil jsem na chvilku přejít na plochu a po chvíli se vrátit do aplikace Watch. Nabídla se aktualizace ke stažení, ovšem místo stahování tak minutu probíhala příprava. Pak IOS vypsal hlášku: ověření nelze dokončit, nejste připojeni k internetu. A celý proces započal nanovo od začátku. Zkusil jsem též smazat staženou aktualizaci z iPhonu (Watch / Obecné / Využití), leč nic se nezměnilo. Když jsem odinstaloval konfigurační profil, hodinkám trvalo cca 10 minut, než přestaly nabízet betu ke stažení, byť profil byl už odinstalován. Znova instalace profilu a stav zůstává stále stejný. Proces jsem zopakoval 6x, čili to vypadá, že se někde chybička vloudila a nejspíš nebudu sám, u koho se projeví. Napsal jsem rovněž vývojářům skrze Feedback, tak uvidíme. Podotýkám, že jsem si v hodinkách ověřoval číslo verze, zůstává stále poslední beta WatchOs 4.3. Za případné podněty předem děkuji.
krupica.mirek

Re: Nelze nainstalovat první betu WatchOs 5

Příspěvekod krupica.mirek » stř 06. čer 2018 9:56:58

Nejspíš přestali momentálně podpisovat.

https://www.letemsvetemapplem.eu/2018/0 ... -problemy/
MacBook Pro 2015
Apple Watch 3 Nike+
Apple TV 4 64GB
Apple iPhone Xs 256GB
patlen78

Re: Nelze nainstalovat první betu WatchOs 5

Příspěvekod patlen78 » stř 06. čer 2018 10:48:06