Zavřít reklamu
  • Apple watch s1 nejde nabit #2102

    Dobry den, pred par dny jsem si od jednoho cloveka koupil apple watch s1. Za cca 3000. Zhruba rok a pul je nepouzival a mel je ve skrini. Kdyz jsem je dal na nabijecku naskocil obrazek nabijeni (zeleny blesk). Po nejake dobe se hodinky samostatne spusti ukaze se logo apple a pak nabehne volba jazyka. At kliknu jakykoliv jazyk napise to ze mam slabou baterii a ze mam zarizeni pripojit k nabijecce. Mam hodinky na nabijecce uz vice jak 24 hodin ale jako by se to nenabijelo. Asi dvakrat jsem se dostal k otazce chcete zvolit cestinu klikl jsem ano a objevilo se nastavovani jazyka, ale po chvilce zase hlaska ze je slaba baterie uz nevim co mam delat Muze mi nekdo poradit?

    Apple watch s1 nejde nabit #9326

    Ahoj
    Tohle bude nejspíše baterie K.O. Vzhledem k tomu že píšeš: “hodinky byly rok a půl ve skříni” tak předpokládám že hodinky nikdo za tu dobu nenabíjel a u LI-pol nebo
    Li-ion baterií dochází při úplném vybití k okamžité degradaci a ty jsi měl ještě dlouhodobě vybité a divím se že se ti nenafoukli, to baterie rády dělají. Takže je můžeš hodit po psovi😉.

    Apple watch s1 nejde nabit #9327

    Dobrý den mám ten samý problém furt mi svítí zelený had nevíte co stím.? Baterku servisák vyměnil a pořád se to děje,,? 😐

Odpověď na: Apple watch s1 nejde nabit

celý text

.