Zavřít reklamu
  • Auto Unlock nelze nastavit #1966

    Ahoj, mám stále problém s nastavením Auto Unlock na svém MacBooku. Konfigurace: Macbook pro retina, late 2013: zapnuté bluetooth macOS High Sierra Internet sharing vypnuto vypnuté automatické přihlašování podle systémového profilu je Auto Unlock podporován iPhone 6S: zapnuté kód zámku zapnuté bluetooth spárováno s Apple Watch iOS 11 Apple Watch Sport Zapnutý kód zámku Všechno aktualizované na nejnovější verze. Vše přihlášeno na stejné Apple ID, zapnuté dvoufaktorové ověření. Popis situace: Hodinky mám na ruce, odemčené. Telefon taktéž odemčený. Na Macu zakliknu možnost "Povolit odemykání pomocí Apple Watch". Asi 5 minut se to tváří, že to něco dělá a pak vyhodí chybu, že se nezle s Watch spojit. Během celého procesu udržuji zařízení, aby nezhasla. Máte někdo s podobným případem zkušenosti? Za každou radu budu vděčný, děkuji. PS: Vypnutí a zapnutí handoff jsem taky zkoušel

    Auto Unlock nelze nastavit #9035

    Nemusíš udržovat zařízení zaplé, stačí aby hodinky byly na ruce odemknuté iphonem. Funguje BT macu s jiným zařízením?

    Auto Unlock nelze nastavit #9036

    Tenhle problém jsem tu již popsal a napsal i řešení...mrkni do historie diskuze....

Odpověď na: Auto Unlock nelze nastavit

celý text

.