Zavřít reklamu
  • Apple watch 3 NIKE+ #1920

    Zdravím vás ... zajímalo by mě jak je náchylná barva na poškrábání a na viditelné odřeniny rámečku u hliníkových variant "AW 3 Nike+ stříbrné" a u "AW 3 NIKE+ vesmírné šedé". A ještě by mě zajímalo jestli AW3 mají keramické záda jako AW2. Nikde jsem se k tomu nedopátral. Pokud má někdo zkušenosti, tak se klidně rozepište

    Apple watch 3 NIKE+ #8907

    To je nikdo nevlastní ? 😀

    Apple watch 3 NIKE+ #8908

    Čau,
    na fóru jsem poměrně často ale jen čtu a nepřispívám. Nedalo mi to a teď jsem si kvůli tobě musel obnovit heslo které jsem už dávno zapomněl. 😀

    Každopádně, Watch 3 NIKE+ mám ve vesmírně šedé necelé dva měsíce a za tu dobu jeden malý škrábaneček na skle. Jsem nasranej protože jsem o něm doteď nevěděl a všiml jsem si ho až teď, když jsem hodinky zkoumal. 😀
    Je teda pravda, že jako svatost na ruce je nenosím, ale úplně lhostejné mi taky nejsou. Narovinu bych řekl takový průměr. Sem tam klepneš do stolu když zvedáš ruce, sem tam někde klepneš když někam jdeš a tak podobně. Doma je sundávám až večer takže na ruce cca od šesti do devíti.
    Celkově mě odolnost příjemně překvapila, myslel jsem že to bude horší. Na rámečku nemám zatím vůbec nic, pásky měním cca. 1x týdně a mechanismus taky zatím pěkně drží.

    Ohledně keramických zad ti nepovím protože to nepoznám ale zezadu je napsané composite back. Voděodolnost taky dobrá, cca po týdnu byly nechutně slité vínem a následně vodou a v pohodě 😀 😀

    Apple watch 3 NIKE+ #8909

    Alespoň někdo. 😆 Díky za dobré počtení a zároveň jsem se i pobavil.

    Asi do nich pudu, ale štvou mě ty záda. U LTE verze by to měla být zase keramika. 👿 , tak nevím proč do verze bez ji nedali.

    Apple watch 3 NIKE+ #8910

    Jako necelých 11 talířů je poměrně dost.
    Pár dní co jsem čekal v pořadníku na telefon jsem o tom dost přemýšlel, nakonec jsem si řekl že když už jsem v tom nakupování tak je vezmu najednou.

    No za tu dobu jsem ani jednou nelitoval že jsem je koupil. Jasně, z mojeho pohledu už není prostor na jiné hodinky protože jiné na ruce teď nechci a na ostatní se teď práší ale to je prostě progress. 😀
    Ohledně keramických zad je to jak jsem psal. Ani nevím že by nějaké měli být, ani nevím jaké tam teda mám a ani nevím, v čem by to mělo být lepší.
    Nevím jestli je mezi hodinkama nějaký papírový rozdíl, parametry verzí jsem nezkoumal ale přítelkyně má jedničky a na oko se mi zdá rozlišení a barvy u těch trojek mnohem, mnohem lepší. Ale možná je to jen placebo efekt že musím mít něco lepšího než ona. Alespoň jednou. 😀

    Jestli máš "zbytečných" 11talířů který ti nějak dramaticky nevyfoukají peněženku tak bych se toho nebál a určitě je vzal. K tomu haldu pásků z ebaye a jsi pořešený. 😀

    Apple watch 3 NIKE+ #8911

    Mam pocit, za se tu plete dohromady rada Apple Watch a Apple Watch Sport (nike). Tedy ty “kovove” a hlinikove.
    Keramiku dole a safir nahore maji pouze Apple Watch - bez ohledu na cislo, a rada Sport (vč nike) ma nahore tvrzene sklo a buhvi co.
    Nicmene nevidim duvod se pohorsovat nad levnejsi radou sport, sice nema safir, ale zase na tom kovovem lestenem nerezu je videt kazdy sramecek a po roce jsou zrale na lesticku. Co se tyka keramickeho dna, tak tam nevidim zadny objektivni duvod, bud jsou na ruce, nebo na nabijecce.

    Apple watch 3 NIKE+ #8912

    Pridám sa do debaty aj ja. Tiež zvažujem kúpu verzie watch 3 nike, venujem sa behu a zvažujem ešte aj hodinky od Garminu Forerunner 235, ktoré sú podstatne lacnejšie (v niektorých obchodoch), ale aj tak vyzerajú, mal som ich požičané, svoju úlohu plnia dobre, sú ľahučké a čitateľnosť displeja vonku je výborná. Ale ako hodinky aj na každodenné nosenie sa mi moc nepozdávajú. Preto uvažujem aj nad AW3 Nike, ale tie som ešte na ruke nemal, ani v ruke. Mám iphone, macbook, imac tak by som ich asi využil aj ako spoločníka počas dňa. No ale hlavne neviem, ako fungujú v úlohe športových hodiniek, čo je pre mňa to najdôležitejšie. Dík za prípadné postrehy.

    Apple watch 3 NIKE+ #8913

    Pokud jiz jste uzivatelem apple produktu, tak neni vubec o cem diskutovat - hura do nich, protoze svymi moznostmi skvele doplni radu.
    Nevim co za sportovni funkce cekate, ale napr pri behu meri cas, drahu, kalorie a pulz. Pulz umi merit excelentne, to je znamy fakt, hrudni pas Polar uz jsem odlozil. Samozrejme pocitaji cas na km atd. Vse ukazuji tak jak je zrovna treba. Tzn jemne zavrni, tak se podivate a ... zrovba jste ubehl km za 5,45. Za chvili jemne zavrni znovu, kouknete a ... pise manzelka... bezite dal... proste ukazuji to, co se zrovna deje a co je asi v dany moment dulezite.
    Ovladani medii pri sportu je hned na vedlejsi obrazovce, neni treba nekam odbihat v menu.
    K AW se vyborne hodi airpods, to je pak behanicko! 😀
    No a ve vysledku je vsechno pekne zaznamenane v telefonu, kde jsou i detailnejsi udaje v grafech.

    Apple watch 3 NIKE+ #8914

    No tak asi pôjdem objednať. Pri behu mi stačia základné údaje, tempo, dráha, pulz...

    Apple watch 3 NIKE+ #8915

    ditka75 píše:
    Mam pocit, za se tu plete dohromady rada Apple Watch a Apple Watch Sport (nike). Tedy ty “kovove” a hlinikove.
    Keramiku dole a safir nahore maji pouze Apple Watch - bez ohledu na cislo, a rada Sport (vč nike) ma nahore tvrzene sklo a buhvi co.

    To jsem si právě zjišťoval a řada 2 (klasické) keramické zadá má i bez safirového skla. Řada 3 taky, ale až od verze cellular s LTE. Proto mě zajímalo jestli to tam má nějaký význam. Nebo jen proti poškrábání při dávání na nabíjecí magnetku.

    Teď jsem byl v istylu a celkem mě překvapilo, že tam nemají všechny verze těch sportovních trojek. Tak jsem nemohl zkusit a srovnat vzhledově 42 mm verze.

    Nicméně jak je na škrábance náchylný světlý hliník a jak ten tmavý. Zkoušel někdo srovnávat ?

    Apple watch 3 NIKE+ #8916

    Už ich mám, asi 3 dni a veľká spokojnosť. Už som si s nimi dnes aj zabehol 6km a super. Nike+RunClub fungovala bez najmenšieho problému. Hodinky sú krásne svižné, žiadne čakanie na nič, super. Tak nech to tak aj zostane 😀

Odpověď na: Apple watch 3 NIKE+

celý text

.