Zavřít reklamu
  • Apple Watch serie 3 – samovolné vypínání #1791

    Dobrý den, Apple Watch používám jen krátce, avšak za tu dobu (14 dnů) mám už druhé hodinky. Ty první jsem vrátila proto,že jsem myslela, že je to jen jeden vadný kus a hned si objednala ty stejné. Hodinky se samy z ničeho nic vypínají, cca 1 až 2 minuty a pak znovu najedou.Pak se nemůžu dostat na zprávy ve viberu, messengeru apod. Některé emaily, které příšly na IPhone 7 se nezobrazí na hodinkách. PRostě dělají to samé, co ty první. Tak si myslím, že to už by byla velká náhoda,že je opět vadný kus. Můžete prosím někdo poradit co s tím, má někdo stejnou zkušenost. Samozřejmě, že hodinky jsem resetovala a pak znovu spárovala. Můj IPhone 7 prošel u odborného servisu diagnostikou a nic v něm nenašly. Díky za rady. Jana

    Apple Watch serie 3 – samovolné vypínání #8666

    To mi přijde dost nepravděpodobné. Třeba vyzařujete něco, co ty hodinky prostě ruší. Že by byly 2 vadné kusy je dost divné.

    L.

    Apple Watch serie 3 – samovolné vypínání #8667

    Problém stále přetrvává, nevím stále proč se ty hodinky samy vypínají. Má někdo stejnou zkušenost??? Děkuji za jakékoliv info.

    Apple Watch serie 3 – samovolné vypínání #8668

    U svých jsem zaznamenal po měsíci provozu jednou samovolný restart (jedno nedělní odpoledne), tentýž den večer se o to pokusily znovu ale skončilo to na tom, že se mi asi ve spodní 1/3 objevila taková bílá tenká čárka (něco jako když je aktivní Siri, ale trochu výš a jen na levé části displaye). Tím zamrzly totálně a jsou v servisu.
    Při předchozím provozu jsem zaznamenal z tohoto pohledu ještě 2 podezřelé věci - při pokusu o aktivaci Siri se mi podařilo ji „nahodit“ tak 1 × za 3-4 pokusy i když byl telefon na síti a cca 40 cm od hodinek a zadruhé mi při dvojitém stisknutí tlačítka (jako pokus o placení přes Apple Pay) asi 2 × vysvětlily že nemám ve wallet žádnou přidanou kartu, od té doby už se po dvojstisku tlačítka nedělo pranic. Už snad tento týden budou (doufám nové) zpět.
    Ce se týče upozornění, tak chodilo vše ukázkově. Co se týče toho vypínání, napadá mi snad jedině velmi nepravděpodobné ale přece jen - nepohybuješ se někde u zdroje nějakého VF pole? Nějaká laboratoř neb něco podobného?

    Apple Watch serie 3 – samovolné vypínání #8669

    A co možnost mechanického vypnutí nártem ruky.Stalo se mi to mockrát,když jsem nosil hodinky volněji na ruce,potom jsem si zmačkl obě tlačítka a bylo hotovo....
    Samovolně vypínání u dvou kusů je dost nepravděpodobné

    Apple Watch serie 3 – samovolné vypínání #8670

    Ironside píše:
    A co možnost mechanického vypnutí nártem ruky.Stalo se mi to mockrát,když jsem nosil hodinky volněji na ruce,potom jsem si zmačkl obě tlačítka a bylo hotovo....
    Samovolně vypínání u dvou kusů je dost nepravděpodobné

    Děkuji za názor, ale mechanicky nártem si nemyslím, že bych vypínala, a mám vypozorováno, že se mi vypínají pouze v práci.

    Apple Watch serie 3 – samovolné vypínání #8671

    adbernau píše:
    U svých jsem zaznamenal po měsíci provozu jednou samovolný restart (jedno nedělní odpoledne), tentýž den večer se o to pokusily znovu ale skončilo to na tom, že se mi asi ve spodní 1/3 objevila taková bílá tenká čárka (něco jako když je aktivní Siri, ale trochu výš a jen na levé části displaye). Tím zamrzly totálně a jsou v servisu.
    Při předchozím provozu jsem zaznamenal z tohoto pohledu ještě 2 podezřelé věci - při pokusu o aktivaci Siri se mi podařilo ji „nahodit“ tak 1 × za 3-4 pokusy i když byl telefon na síti a cca 40 cm od hodinek a zadruhé mi při dvojitém stisknutí tlačítka (jako pokus o placení přes Apple Pay) asi 2 × vysvětlily že nemám ve wallet žádnou přidanou kartu, od té doby už se po dvojstisku tlačítka nedělo pranic. Už snad tento týden budou (doufám nové) zpět.
    Ce se týče upozornění, tak chodilo vše ukázkově. Co se týče toho vypínání, napadá mi snad jedině velmi nepravděpodobné ale přece jen - nepohybuješ se někde u zdroje nějakého VF pole? Nějaká laboratoř neb něco podobného?

    Děkuji, mám vypozorováno, že se mi vypínají pouze v práci, sedím ve výškové budově, z velké části skleněné.

    Apple Watch serie 3 – samovolné vypínání #8672

    Pokud je to ve výškové budově a je to někde nahoře, tak tam je těch technologií určitě mraky. Takový TV vysílač třeba (ok, trochu extrém), to může být fakt lahůdka. Nebo BTS operátora. Ale taky to může být klidně i třeba nedostatečně odrušená strojovna výtahu (o GHz pojítkách nemluvě). Dneska se na elektromagnetickou odolnost elektronických zařízení vůči vlivu elektromagnetických polí obecně dost kašle. A pak si lidi stěžují, že jim problikává třeba TV když u sousedů sepne čerpadlo. Zkusil bych vypozorovat, jestli se to neděje pravidelně při nějakém vstupním impulsu (pojede výtah, někdo něco zapne…). Této teorii (vliv prostředí) by nahrávalo i to, že jsou to už druhé kukačky co mají stejný problém.

    EDIT: Díval jsem se teď na studii vlivu silného elektromagnetického pole na přenosná elektronická zařízení (VUT Brno), tam měla problém i stará Nokia 5110 při 10 V / m, a taková situace může nastat klidně i při špatném uzemnění el. vedení ve zdech.

    Apple Watch serie 3 – samovolné vypínání #8673

    Jana píše:

    Ironside píše:
    A co možnost mechanického vypnutí nártem ruky.Stalo se mi to mockrát,když jsem nosil hodinky volněji na ruce,potom jsem si zmačkl obě tlačítka a bylo hotovo....
    Samovolně vypínání u dvou kusů je dost nepravděpodobné

    Děkuji za názor, ale mechanicky nártem si nemyslím, že bych vypínala, a mám vypozorováno, že se mi vypínají pouze v práci.

    To chce vyzkoušet,zkuste si je na ruce otočit.....

    Apple Watch serie 3 – samovolné vypínání #8674

    Dobrý deň. Ja som zakúpil Apple watch 3 keď som mal ešte iPhone 6s. V práci ho mám v zásuvke a často odchádzam od stolu. Pri príchode späť sa mi viackrát stalo, že sa hodinky samovoľne reštartovali.
    Po prechode na iPhone X sa správam rovnako a reštarty sa už nestávajú. Nie som si istý či je moje sledovanie správne ale takto sa to deje u mňa.
    Inak postrehol som článok v ktorom sa spomínajú nežiadúce reštarty hodiniek v nemocničnom prostredí ( neviem či v podobnom prostredí pracujete)
    Pekný deň

Odpověď na: Apple Watch serie 3 – samovolné vypínání

celý text

.