Zavřít reklamu
  • Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko #1608

    Ahojte, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá informace, jak budou fungovat Apple Watch 3 LTE dovezené z Německa na české esim, až to čeští operátoři začnou podporovat. Jestli to půjde přepnout a jestli se budou dat vůbec LTE Watche z Německa aktivovat bez esim? Díky za info.

    Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko #8202

    Nubudu podporovane, niekde som cital, ale urcite to najdes aj ty, ze apple watch lte budu fungovat len v krajine, v ktorej boli zakupene.. Cize nemecke hodinky s lte ti v cr nepojdu.. minimalne ti nebude fungovat lte..

    Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko #8203

    Díky za odpověď. Pokud to tak opravdu bude, tak Apple dost zklamal.

    Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko #8204

    to teda dost souhlas, pak jsou mi takovy hodinky celkem dost k nicemu 🙁

    Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko #8205

    Mě zklamaly hlavně naši operátoři ostatně jako vždy. Nejen že jsou nejdražší, ale navíc na něco takového nejsou připraveni. Vítejte v České republice.

    Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko #8206

    Aj tak sa to vybija velmi rychlo, a horuce na ruke ked su len na LTE... staci pozriet americke recenzie...este by som pockal na novy model kym to bude aj realne pouzitelne...

    Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko #8207

    Podle mě to nebude problém. Protože existují 3 verze LTE hodinek. Americká, Evropská a pro Čínu. Pásma to má pro Evropu všechny operátory v různých zemích využívané. Sám chviličku LTE ocelové mám a jediné co appka píše je, že VF CZ zatím nepodporuje Apple Watch. Přijde mi nesmysl, aby se někdo zabýval tím, že bude jednotlivé modely zamykat. Navíc každý operátor v zemích jako je Německo nebo Anglie využívá trochu jiné LTE frekvence. Některé jsou stejné, ale ne všechny. Tudíž, zámek na jediného operátora mi nepřijde reálný už vůbec.

    Jediné co je potřeba rozlišovat jsou ty 3 varianty hodinek. Americké v Evropě nepojedou a naopak. Jinak bych v tom žádnej špek nehledal

    Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko #8208

    S dovozem AW3 LTE z jiných zemí bych byl opatrný. Problém není ani tak v těch hodinkách a v Apple, ale spíše v operátorovi. T-Mobile testuje eSim v ČR, Vodafone a O2 jsou na začátku. Problém je, že to pravděpodobně operátoři sami nemají v hlavě dostatečně srovnané, jak k té e-sim přistoupit, co za to chtít atd. Protože budeš vlastně jeden tarif sdílet na dvou zařízeních, nebo i třech.
    Každopádně v případě eSim a ČR jsi teď nahraný, nebo to tu žádný operátor nepodporuje. Proto ti hodinky budou fungovat jako AW3 bez podpory LTE. Možné některé funkce budou nedostupné, právě z důvodu absence připojení LTE.

    Nicméně, když to vezmu kolem a kolem, tak ty Apple Watch mají to LTE především z důvodu, abys měl přístup ke streamovacím službám i bez přítomnosti iPhone. No a vzhledem k cenám a datovým tarifům v ČR, ti to je v hodinkách stejně k ničemu, protože bys svůj měsíční tarif prosurfoval z hodinek na týden. Dokud nebudou smysluplnější tarify na internet v mobilu, třeba 20GB za 300 Kč, nemá LTE v hodinkách smysl.

    Mám AW3 bez LTE a teď s novým upgradem je teď možné pouštět rádio, když jsou hodinky na wifi 🙂

    Libor

    Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko #8209

    S datovým tarifem a jeho kapacitou problém nemám, mám 20GB a čekám na 60GB. Co se týká ceny, tak podle mě když převezmou cenový model za AW3 tarif ze zahraničí, tak to bude v poho. Spíš vidím problém, že v rámci eSIM je u nás vývoj poněkud pozadu. Nicméně třeba Vodafone v Austrálie podporu má respektive na konec roku. Tak třeba v roce 2018 překvapí i u nás. Nicméně já si chtěl udělat radost ocelovou verzí, kde jiná volba než LTE ani není 🙂

    Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko #8210

    padla tu otazka ci budu AW3 LTE z nemecka alebo inych krajin podporovane v cechach a na slovensku, davam vam jasnu odpoved ze budu, podstatou problemu je ze ked ich kupite daj me tomu v de o T-mobile tak sa moze stat ze budu blokovane presne tak ako blokuje anglicke O2 telefony ale ak sa kupia mimo operatora tak budu fungovat na 100%
    Ohladom tohto problemu som volal osobne na apple podporu a tam mi to bolo potvrdene ze ak kupis AW3 LTE aj ked v japonsku alebo v inej krajine podstatne je aby neboli blokovane operatorom na jeho siet cize ake kolvek AW3 LTE z volneho predaja budu fungovat na celom svete uz je len otazka ci tvoj danny operator funguje eSIM
    toto je oficialne info od applu
    dalej ak budes mat romingove data v baliku AW3 LTE budu vsade tam kde mas pokritie fungovat ako domav domacej sieti.
    ak neverite tomu co som napisal kludne si zavolajte na apple podporu a cca po 30 min hovore sa dozviete to co ja,

    Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko #8211

    tu je oficiálna odpoved, ktorú som našiel //

    Buying in a different country

    Apple Watch Series 3 (GPS + Cellular) is not locked to any specific carrier and has a built-in eSIM that copies information from the iPhone's SIM card.

    The built-in cellular features require a carrier plan for your iPhone n your country of use that specifically includes support for Apple Watch Series 3 (GPS + Cellular), including the carrier activating the device on the plan.

    If buying Apple Watch Series 3 (GPS + Cellular) in another country, then you would need to buy a model that supports the relevant LTE and UMTS bands for your intended country of use and your supported carrier there.

    There are three different regional versions of Apple Watch Series 3 (GPS + Cellular), each supporting different LTE and UMTS bands, as detailed here - Apple does not currently list any supported carriers in Estonia:

    Apple Watch - Carriers - Apple

    If in doubt, I suggest that you contact your intended carrier to ask whether any given model can be used on their network with a plan that they may offer or plan on offering for iPhone that supports Apple Watch Series 3 (GPS + Cellular).

    The built-in cellular features cannot be used when roaming. Also keep in mind that warranty service availability may be restricted.

    Apple Watch Series 3 (GPS + Cellular) can be used without activating the built-in cellular feature, in which case it functions like a GPS-only model and can be used in conjunction with an iPhone 6 or newer model of iPhone (running the latest version of iOS) and a service plan from any carrier.

    Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko #8212

    Ano, mluvil jsem s podporou Apple a potvrdili mě že by mělo být funkční zakoupit hodinky v zahraničí a používat je v Česku s tím, že poté jakmile operátor bude Apple Watch podporovat tak je půjde použít. Zajímalo by mě zda je již někdo v zahraničí zakoupil, popř. kde?

    Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko #8213

    Ahoj, nejsem příliš technický typ, takže se zeptám pro shrnutí ještě jednou. Když si zakoupím model LTE, vyráběný pro Evropu, tak mi budou hodinky fungovat nyní a pak i poté, co se na trh uvede e-sim? Pokud to tak je, prosím jaký konkrétní model a kde lze koupit? Díky všem za pomoc a radu, Frejka

    Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko #8214

    Jak se na to koukám zpětně v tomto tématu tak situace s LTE v AW4 je stejná jako minulý rok u AW3 😆
    Tudíž se asi ani nevyplatí připlácet 2500 za hodinky z Německa s podporou LTE. No a když vezmu šílený ceny za data tak bychom se z toho... 😳

    Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko #8215

    mike03 píše:
    Jak se na to koukám zpětně v tomto tématu tak situace s LTE v AW4 je stejná jako minulý rok u AW3 😆
    Tudíž se asi ani nevyplatí připlácet 2500 za hodinky z Německa s podporou LTE. No a když vezmu šílený ceny za data tak bychom se z toho... 😳

    Přesně tak 😉 Připlatil bych si to jen kdybych chtěl mít nerez verzi a safírové sklíčko.
    Než v ČR bude tuzemský operátor podporovat e-sim v apple watch tak to bude tak šestá serie apple watch 😉

Odpověď na: Apple Watch 3 LTE – podpora pro Česko

celý text

.