Zavřít reklamu
  • Watchos 3 Downgrade #289

    Není zde někdo kdo by mi pomohl nebo poradil jak downgradnout zpět na watchos 2 ? Byl jsem v iSetosu a tam mi řekli ať stáhnu OTA watchos 2 a že mi to potom půjde pomocí aktualizovat software, ale samozřejmě to tak nejde a píše mi to, že moje momentálne watchos je trojka. Má někdo nápady co se s tím dá ještě dělat ? Popřípadě kam mám hodinky poslat tady v česku, když na ně chci zpět watchos dvojku ?

    Watchos 3 Downgrade #4681

    Ahoj,
    sam to neudelas. Nejde to. Proc chces zpatky na 2? Ja ji mam 3 taky a ackoliv to je beta, tak uz bych se nevracel.

    Zkusil bych se zeptat v jakymkoliv autorizovanym stredisku - Cesky servis a podobni. Ale nevim jestli to udelaji zadarmo.

    Watchos 3 Downgrade #4682

    Jediný kto by to mal vedieť spraviť je priamo Apple, bola o tom reč viac krát aj na zahraničných fórach, pretože nemáš prístup k hodinkám, len ako user.. Preto sa aj neodporúča inštalovať watchOS 3 a je len pre developerov...

    Watchos 3 Downgrade #4683

    jeldos píše:
    Ahoj,
    sam to neudelas. Nejde to. Proc chces zpatky na 2? Ja ji mam 3 taky a ackoliv to je beta, tak uz bych se nevracel.

    Zkusil bych se zeptat v jakymkoliv autorizovanym stredisku - Cesky servis a podobni. Ale nevim jestli to udelaji zadarmo.

    Hele chci to vracet na 2, protože chci mít na svém hlavním iphonu ios 9 a samozřejmě to s watchos 3 nefunguje, což je škoda, ale taky to chci vracet, protože to není dokonalý a vyskytují se tam chyby a tak, ale samozřejmě nejradši bych byl, kdybych si mohl watchos 3 nechat a dát si zpět na iphona ios 9.

    a iPhona chci vracet na IOS 9, protože ta IOS 10 má fakt spousty chyb a příjde mi, že mi to strašně zpomaluje iphona a tak + tam není tolik nových funkcí, aby se mi vyplatilo to tam mít

    Hele dobrý nápad. Zkusím zajít do Českýho servisu tam by mi s tím mohli něco udělat. Díky moc za radu (y)

    Watchos 3 Downgrade #4684

    MatoKRAL píše:
    Jediný kto by to mal vedieť spraviť je priamo Apple, bola o tom reč viac krát aj na zahraničných fórach, pretože nemáš prístup k hodinkám, len ako user.. Preto sa aj neodporúča inštalovať watchOS 3 a je len pre developerov...

    Já jsem koukal na WWDC a hned jsem si to tam zbrkle musel nahrát. Jelikož jsem věděl, že iphone jde kdykoliv vrátit na původní IOS, tak jsem v tom nevyděl problém, ale u toho Watchos mi to nějak nedošlo. Njn poučení pro příště 🙂

    Watchos 3 Downgrade #4685

    pokud je to stejny jako u beta 2 pred rokem, kdy pokud jsi chtel udelat downgrade, tak jsi musel poslat hodinky primo do Applu.
    mozna to uz ted umi i servisni firmy?

    urcite dej vedet, jak jsi pochodil 🙂

    http://www.igeeksblog.com/how-to-downgrade-from-watchos-3-beta-to-watchos-2/

Odpověď na: Watchos 3 Downgrade

celý text

.