Zavřít reklamu
  • Ako vyuzivate Apple Watch? #1316

    Zaujima ma ako vyuzivate Apple Watch, rozmyslam ci si ich kupit ale zase neviem ci by som ich vyuzil...

    Ako vyuzivate Apple Watch? #7570

    Taky jsem na nimi přemýšlel. Před cca měsícem byly v akci AW1 38mm za 3999,- Kč. Do teď si obíjím o hlavu, proč jsem je nekoupil.

    Ohledně otázky:

    Já jsem používal AndroidWear hodinky a hlavní přínos byl v notifikacích. Cokoliv přijde na telefon, ucítíš na ruce a můžeš rychle komunikovat. Další věc jsou fajn, třeba mapy. Jedeš/jdeš někam a na hodinkách je to prostě pohodlnější. Konktrétní zkušenost s Apple Watch nemám.

    VIZ: https://www.youtube.com/watch?v=XWYIqyANRew

    Ako vyuzivate Apple Watch? #7571

    Ačkoli nemám žádné velké sociální sítě a nechodí mi notifikace každých deset minut, tak možnost přečíst si zprávy, odpovídat na hovory bez nutnosti iPhonu je super. AW 2 s vodotěsností jsou pro mě jako plavce výborným přínosem, člověk vidí vše na ruce a se synchronizováním na iPhone si může prohlížet historii, jako třeba kolikrát byl za měsíc plavat, na kole, běhat..., jakým tempem a přesnými časy na kilometr, 100m v bazénu a mnoho dalšího. Na ciferníku mám "kolečka aktivity", které mě donutí se víc hýbat, abych měl všechny 3 úkoly (pohyb, aktivní minuty a neprosezené hodiny) splněny na minimálně 100%.
    Největší plus je, že je to vše v jednom zařízení. Kvůli tomu mě odrazovaly fitness náramky atd. Další super věcí je (u druhé generace) GPS a možnost stáhnutí si písniček do AW a poslouchat přes BT sluchátka bez iPhonu v kapse. S tím je spojena i další věc, pokud člověk vlastní BT sluchátka, s AW tak má na iPhonu stále zapnutý bluetooth a nemusí se strachovat, že se mu sluchátka nepřipojí.
    Nevýhodou může být baterie, ale já mám stále po 5 měsících výdrž 2 dnů, pokud si nejdu na 2 hodiny zaběhat, to si je musím dát třeba v 18 hodin na nabíječku-třeba jen na půl hodiny a mám do konce dne vystaráno.

    Ako vyuzivate Apple Watch? #7572

    Používám AW 1. gen denně a nedokážu pochopit, jak jsem bez nich mohla tak dlouho být 🙂 Líbí se mi, že mi přijde zpráva, já si ji přečtu na AW a okamžitě vidím, jestli mám vytáhnout iPhone a odpovědět nebo to není důležité a počká to. Můžu přijmout hovor na AW, pokud to mám k iP daleko (typicky doma po bytě). Ukazuje mi spálené kalorie, ujitou vzdálenost a motivuje mě dodržovat režim. V případě nutnosti si můžu nahrát hudbu a poslouchat z AW (ještě jsem nevyužila, ale věřím, že se to může hodit). Monitoruje tep, což mi přijde jako poměrně důležitá vlastnost a při srovnání s profesionálním kalibrovaným lékařským přístrojem se liší maximálně o dva údery za minutu, což je super. Pro mě je to zkrátka věc, kterou mám nerozlučně spojenou s iPhonem a jeden bez druhého nemůžou existovat.

    A mimochodem, odemykání Macu jen tím, že klepnu do shiftu třeba a odemkne se automaticky, pokud mám AW na ruce je hodně návykové a pohodlné.

    Jinak nabíjím denně, ale podle využití mám 30-50% baterie, takže jsou reálně tak na jeden a půl dne.

    Ako vyuzivate Apple Watch? #7573

    Apple Watch v zásadě k ničemu nepotřebuješ, pakliže nechodíš alespoň cvičit do posilovny, aby sis měřil spálenou energii atd. Ale je to krásná hračka ne? Osobně jsem dlouho váhal, pak je koupil a začal sledovat, kolik spálím energie atd. Pak v tom mám nějakou aplikaci měřící vzdálenosti na golfovém hřišti. Ale kdybych nesportoval a nehrál golf, tak ti Apple watch vůbec k ničemu nejsou. ALe jsem jsem psal: JE TO KRÁSNÁ HRAČKA A BAVI ME TO!

    A pozor. Nejoblibenejsi messanger WHATSAPP nema podporu pro Apple Watch. Takze zjistis, ze ti nekdo napsal, protoze se ti ukaze notifikace, ale neprectes a neodpovis. Vse musis udelat na telefonu!!!

    Ako vyuzivate Apple Watch? #7574

    no, mně WhatsApp na hodinkách jde v poho, zrovna na něm ted komunikuji se synem v Kanadě

Odpověď na: Ako vyuzivate Apple Watch?

celý text

.