Zavřít reklamu
  • Problem s haptic vibraci #125

    Ahoj vsem, super napad udelat zde forum, tak jsem se rozhodl ho hned vyuzit Nepozorujete nekdo s Watch OS 2.2 problem s obcas nefungujicim haptic enginem? Deje se mi to naprosto nahodne, nekdy prijde iMessage apod. a hodinky nevibruji. Pote napr. zmacknu na zmenu ciferniku a nezavibruji, coz by mely. Udelam to znovu a zavibruji velice jemne. Zkusim to znovu a zavibruji, tak jak by mely. Nebo nekolikrat otocim korunkou u prichozi zpravy a rozvibruji se. Koukal jsem na jinych forech a lide tohle obcas resi, ale nikde jsem se nedocetl cim by to mohlo byt. Hodinky jsem resetoval do tovaru, znovu sparoval s telefonem a problem se porad vyskytuje. Nesetkal jste se s tim take nekdo? Nevim jestli to je na reklamaci? Popr. reklamoval jste to nekdo? Diky a mejte fajn den

    Problem s haptic vibraci #3987

    Ahoj pane,

    hele já mám watch OS 2.2 a Sporty 42mm a problém nemám, jen mě přijdou šíleně pomalé bohužel ale to je výkonem hodinek, ne OS. To mě upřímně fakt štve.

    Problem s haptic vibraci #3988

    Ahoj Jeldos, skusil by som asi reklamovat nakolko mi to pride ako studeny spoj v hodinkach. Alebo mozno este pred tym, zmazat hodinky a nastavit ich ako nove bez tvojej zalohy a otestovat, ak sa to chova rovnako reklamacia 🙂

    pekny den

    jeldos píše:
    Ahoj vsem,
    super napad udelat zde forum, tak jsem se rozhodl ho hned vyuzit 🙂

    Nepozorujete nekdo s Watch OS 2.2 problem s obcas nefungujicim haptic enginem? Deje se mi to naprosto nahodne, nekdy prijde iMessage apod. a hodinky nevibruji. Pote napr. zmacknu na zmenu ciferniku a nezavibruji, coz by mely. Udelam to znovu a zavibruji velice jemne. Zkusim to znovu a zavibruji, tak jak by mely. Nebo nekolikrat otocim korunkou u prichozi zpravy a rozvibruji se. Koukal jsem na jinych forech a lide tohle obcas resi, ale nikde jsem se nedocetl cim by to mohlo byt.

    Hodinky jsem resetoval do tovaru, znovu sparoval s telefonem a problem se porad vyskytuje.

    Nesetkal jste se s tim take nekdo? Nevim jestli to je na reklamaci? Popr. reklamoval jste to nekdo?

    Diky a mejte fajn den 🙂

    Problem s haptic vibraci #3989

    "Hodinky jsem resetoval do tovaru, znovu sparoval s telefonem a problem se porad vyskytuje. "

    Co sa tyka Apple Watch troubleshooting tak je toto posledny mozny krok na vyradenie chyb v SW. Pokial problem pretrvava aj po znovu sparovani tak je jedina moznost servis.

    Problem s haptic vibraci #3990

    Craael píše:
    "Hodinky jsem resetoval do tovaru, znovu sparoval s telefonem a problem se porad vyskytuje. "

    Co sa tyka Apple Watch troubleshooting tak je toto posledny mozny krok na vyradenie chyb v SW. Pokial problem pretrvava aj po znovu sparovani tak je jedina moznost servis.

    Ok. Diky za info. Stejne to na me porad pusobi, jako SW problem. Ale vyresit se mi to nepovedlo, takze servis.

    Problem s haptic vibraci #3991

    Tak jen pro info, kdyby jste se s tim take nekdo potkal. Dostal jsem nove hodinky vymenou kus za kus.
    Reklamoval jsem je pres Cesky servis.

Odpověď na: Problem s haptic vibraci

celý text

.