Zavřít reklamu
  • Nefunkční mikrofon iPad Air 2 #783

    Zdravím, koupil jsem iPad Air 2 a po měsíci jsem zjistil, že nefunguje mikrofon. Reklamoval jsem a při vyzvednutí jsem četl v protokolu, že iPad neopravovali. Nicméně mikrofon fungoval, takže jsem odešel. Po několika dalších měsících mikrofon opět nefunguje. Stalo se to někomu taky? Myslím, že by to mohla být spíš softwarová chyba, možná nějaká aktualizace? Nepamatuji si kdy jsem co potvrdil. Každopádně ho znovu někam nosit mě dost otravuje. Nevíte jsetli se to dá dát dohromady svépomocí? Děkuji

    Nefunkční mikrofon iPad Air 2 #6469

    asi nejlepsi udelat si zalohu a pak udelat obnovu bez obnovu zalohy a vyzkouset, jestli mikrofon funguje
    pokud ano, k zaloze se nevracet 🙂

    Nefunkční mikrofon iPad Air 2 #6470

    Díky za radu,

    jenom ještě..kam se tou obnovou dostanu? Vlastně mikrofon nefungoval už když jsem ho koupil - nevím co s tím provedli.

    Resp. se zeptám jinak. Když dám obnovu..co se stane? Verze iOS zůstane stejná ne? Možná blbé otázky, ale opravdu o tom nemám představu.

    Díky

    Nefunkční mikrofon iPad Air 2 #6471

    Nainstaluje se vám systém tak jako by byl nový. Budete muset znovu instalovat všechny aplikace které používáte a přijde tím o všechny data které v těch aplikacích máte. Některé aplikace umí data exportovat a poté zpět importovat. Většinou je to možné udělat v nastavení konkrétní aplikace. Spíš jde o to si vyzkoušet jestli ten mikrofon bude fungovat pokud je nainstalován čistý systém. Pokud bude fungovat tak je problém v současném systému. Pokud nebude microfon fungovat ani po obnově systému tak si obnovte telefon ze zálohy a zaneste ho do jiného servisu. Třeba tam budou vstřícnější. Obnova systému se provádí přes Nastavení-Obecné a uplně dole je Obnovit. Ještě než smažete telefon tak zkuste obnovit systém. Nepřijde tím o žádná data jen budete muset na telefonu vše nastavit znova. Zálohu si můžete udělat ručně v telefonu nebo přes iTunes v Macu nebo PC. Jen si dejte pozor pokud šifrujete zálohy tak telefon bez znalosti hesla k záloze už nikdy neobnovíte přes iTunes.

Odpověď na: Nefunkční mikrofon iPad Air 2

celý text

.