Zavřít reklamu
  • Koupě iPadu Air2 #723

    Zdravím , přemýšlím nad koupí iPadu Air2 . Rád bych se zeptal někoho kdo toto zařízení vlastní na to jak je to ve skutečnosti s tou výdrží o proti té první generaci . Mám v plánu ho používat jako náhradu za notebook . Původně jsem chtěl Macbook Air ale tam mě odradila absence retina displeje . Takže ipad bych chtěl využívat pouze na prohlížení webu , občas nějaká práce v textovém editoru , hudba a film . Tak by mě zajímala reálná fakta jak na tom iPad je s tou výdrží . A ještě další věc rovnou bych chtěl i nějakou klávesnici z dobrou výdrží, nejlépe podsvícením za rozumnou cenu tak jestli by mi někdo nějakou poradil . A jako poslední věc mě ještě zajímá zda se po aktualizacích už dají používat na iPadu dvě aplikace vedle sebe. Předem děkuji za Vaše rady a názory.

    Koupě iPadu Air2 #6324

    Zdravím, Air 2 mám rok, a vydrž je v pohodě, samozřejmě záleží jak moc budeš hrát atd. Ale i tak je vydrž slušná. Klávesnici k němu nemám, takže bohužel neporadím. Co se tyče tak dvě aplikace vedle sebe podporuje. A iOS 10 běží plynule bez sekání. Takže air 2 doporučuju 🙂

    Koupě iPadu Air2 #6325

    Každý den tahám svůj iPad do školy a vracím se s 30% po 4 až 5 hodinách užívání tabletu s maximálním jasem.

    Koupě iPadu Air2 #6326

    pouzivam 2-3 hodky vecer, nabijim jednou za tyden, jak si vzpomenu. na kratke sluzebky si ani nabijecku neberu 🙂

Odpověď na: Koupě iPadu Air2

celý text

.