Ochranné sklo

aplikace a hry, návody a triky, příslušenství
ipad2018

Ochranné sklo

Příspěvekod ipad2018 » stř 19. pro 2018 9:16:14

Zdravím, měl bych dotaz. Dnes půjdu kupovat nový iPad a zajímalo by mě, jak je to s ochranným sklem. Kdo ipad využíváte, máte ochranné sklo, nebo ne, je vůbec třeba? Na mém iphonu jej mám, protože ten všude nosím, vytahuji z kapsy a tak, ale ipad budu používat jen doma, tak to možná i bude ochranné sklo zbytečné, ale budu rád za reakce.
VeverkaPetr

Re: Ochranné sklo

Příspěvekod VeverkaPetr » stř 19. pro 2018 11:18:23

Pokud používáš jen doma a nebo pokud bys ho používal i někde jinde tak si myslím že ochranné sklo není třeba spíš bych pořídil nějaké flipové pouzdro . Sklo na iPad mi moc nesedí.
Thrakath

Příspěvekod Thrakath » stř 19. pro 2018 11:20:14

Záleží, jak je kdo "gramlavý", jakou má "pádovou historii" nebo jestli budou ipad používat děti.
Většinou na doma stačí smart cover, na dovolenou i zadní silikonový kryt.
(Buď orig a nebo průhledný se zesílenými rohy)
Každý další přílepek znehodnocuje zážitek z používání.
ipad2018

Příspěvekod ipad2018 » stř 19. pro 2018 11:33:46

Děkuji za odpovědi. Asi jen tedy pořídím obyčejné pouzdro na iPad. Děti jej používat nebudou, jen já. z 90 % bude používaný jen doma, na cestě pak bude třeba jen právě v tom obalu v batohu, když pojedu autem někam mimo, ale že bych jej používal všude, kde to jde, to zase ne, venku používám iPhone a stačí mi bohatě. iPad pořizuji spíše kvůli pohodlí, přeci jen je doma lepší surfovat na větší obrazovce :).

Za můj život jsem ml několik telefonů, ještě tlačítkovou Nokii, dotykové a za celou tu dobu, co telefony postupně měním, tak všechny dohromady spadly celkem asi jen dvakrát, z toho jednou jen na postel a podruhé na koberec z malé výšky, tak zde problém určitě nebude.

Ještě jednou děkuji a přeji pěkné svátky.

Zpět na „iPad“