Zavřít reklamu
  • Načo používate ipad? #2426

    Dobrý deň mam otázku oplati sa mi kúpa lepšieho ipad napríklad ipad por 12,9 alebo je to zbytočne? Ipad vUžívam na poznámky a učenie sa z nich ale to sa teoretický da aj z macbooka. Tak vie niekto poradiť ? Ipad pro by som využíval na grafy( mýslim grafy v excely) word powerpont a pages na Oznámky v škole a časom aj na účtovníctvo ale ja si myslím že na vyššie uvedene aplikacie je lepší notebook ako ipad ak sa mýlim dajte mi vedieť Ak by tu bol niekto kto robi/ robil vyššie uvedené veci na ipade a povedal mi svoju skúsenosť a názor bol by som veľmi rád Ďakujem

    Načo používate ipad? #10039

    mlatim s nim slovaky na ceskejch serverech

    Načo používate ipad? #10040

    U mě teda kombinace iPadu (konkrétně iPad Air 2) a MacBooku Pro při studiu VŠ skončila po roce tím, že iPad šel pryč, jelikož několik měsíců ležel jen tak... iPad je fajn na čtení skript atd., ale v excellu (navíc myslím, že v něm ani nejde udělat úplně všechno co na PC ano) se na něm moc dobře nepracuje a ani v power pointu to není úplně nejpohodlnější :-/ taktéž některé nahrávané přednášky na iPadu nešly přehrát... takže to končilo tak, že stejně byl každý den v batohu Mac 😀
    Na druhou stranu iPad Pro je někde jinde než Air, pokud člověk má k němu klávesnici, tak by se na něm mohlo i dobře psát na přednáškách (na Air to moc ideální nebylo) a když si člověk pořídí Apple pencil, tak pak může sloužit úplně jako sešit (za mě velké plus).
    Je to ovšem i o zvyku, nicméně za mě se výše zmíněné věci dělaly lépe na Macu 🙂

    Načo používate ipad? #10041

    ARA píše:
    U mě teda kombinace iPadu (konkrétně iPad Air 2) a MacBooku Pro při studiu VŠ skončila po roce tím, že iPad šel pryč, jelikož několik měsíců ležel jen tak... iPad je fajn na čtení skript atd., ale v excellu (navíc myslím, že v něm ani nejde udělat úplně všechno co na PC ano) se na něm moc dobře nepracuje a ani v power pointu to není úplně nejpohodlnější :-/ taktéž některé nahrávané přednášky na iPadu nešly přehrát... takže to končilo tak, že stejně byl každý den v batohu Mac 😀
    Na druhou stranu iPad Pro je někde jinde než Air, pokud člověk má k němu klávesnici, tak by se na něm mohlo i dobře psát na přednáškách (na Air to moc ideální nebylo) a když si člověk pořídí Apple pencil, tak pak může sloužit úplně jako sešit (za mě velké plus).
    Je to ovšem i o zvyku, nicméně za mě se výše zmíněné věci dělaly lépe na Macu 🙂

    Ďakujem krásne

    Načo používate ipad? #10042

    Já používám iPad prakticky na všechno. Klidně vleže dělám nabídky, upravuju tabulky, upravuju fotky, tisknu tzn. celou agendu firmy mám na iPadu. Bohužel pokud potřebuji něco odevzdat na CD nebo DVD tak si to musím poslat na Airbook. Co mě však hlavně vadí je neschopnost a neochota státní správy jednoduše umožnit do jejich systému přístup přes iPad. Např. OTE a EON (vyúčtování výroby z FVE) musím dělat na starém PC. Obdobně přístup do některých systému veřejných zakázek opět musím dělat přes Windows. Být toto vyřešeno tak notebook ani PC nebudu vůbec potřebovat.

    Načo používate ipad? #10043

    keď máš macbook ipad nebudeš využívať (si myslím) a keď macbook nemáš peniaze investuj miesto ipadu do macu..
    mám imac kde pracujem prioritne macbook mám lebo je prenosný a ipad .. možno keď sedím pri telke a potrebujem pozrieť nejakú informáciu.. ináč ti netreba teda aspoň pre mňa nemá význam keď mám po ruke macbook

Odpověď na: Načo používate ipad?

celý text

.