Zavřít reklamu
  • Mizející volné místo #2115

    Zdravím, poslední možná 2 měsíce mám problém s tím, že mi v iPadu extrémně rychle mizí volné místo. Nemám tam už téměř žádné aplikace (ještě před těmi dvěma měsíci jsem tam měl různé aplikace s velikostí kolem 1 GB) a z 12.51 GB mi zbývá 0 kB volného místa. Včera jsem zkusil nějaké místo získat znovu smazáním nepotřebných aplikací a fotek a podařilo se mi dostat na asi 250 MB volného místa. Jenže to volné místo zase hned postupně klesalo (nedělal jsem vůbec nic, jen sledoval to volné místo) a nevydrželo tam ani 10 minut než to kleslo opět až na 0 kB. Uměl by mi někdo vysvětlit, kam to volné místo může mizet a jak to zastavit? Za pár dní už v iPadu nebudu mít vůbec nic a volné místo taky ne (občas zkouším prostě to dál používat s tím, že je tam 0 kB volného místa a jsem schopný to sice pár dní vydržet, ale je to hrozně zasekané a nic pořádně nefunguje. Pak něco smažu a za pár minut tam stejně zas žádné místo nemám.) Když se podívám v nastavení, kolik místa zabírají jednotlivé položky, tak nejvíc jsou fotky a videa 450 MB, vše dohromady má v součtu ani ne 2 GB. Prý by mohl pomoct restart iPadu, který pročistí cache, to mi při prvním restartu vrátilo pár MB, které ale byly hned zase pryč, při druhém už mi to nevrátilo ani těch pár MB. Další včera vyzkoušený trik, který jsem našel - pokusit se půjčit si film v iTunes Store - což by údajně mělo taky volné místo pročistit, mi nepřidalo vůbec nic, jen se zobrazila informace, že není dost volného místa.

    Mizející volné místo #9362

    Nad úplnym resetom ste neuvažovali? Alebo nad obmovou cez itunes v pc? Ak by toto nepomohlo tK určite reklamovať

Odpověď na: Mizející volné místo

celý text

.