Zavřít reklamu
  • Sekani ipad mini 4 #1668

    Pred 14dny jsem zakoupil ipad mini 4 128Gb , nainstaloval jsem sve oblibene hry jako Unkilled , Titan Quest , a The Trail a u všech her jsem se setkal s velkými FPS dropy např takove nové Modern Combat Versus je uplně nehratelne , to same Unkilled to se nedá vubec hrát .. myslel jsem že ios 11 to zlepší ale je to pořád stejné navíc tablet se dost vybijí bych řekl s porovnaním s mojim iphone SE je to jak nejaký android hrůza. Taky se sekaj animovane přechody při najeti do správce nebo při minimalizovaní okna se to trha .. Dělá to taky někomu ?? na youtube jsem viděl jak frajer hraje Titan Quest i Unkilled uplne vpořadku na ipad mini 2 přece není možné aby se to na mini 4 tím padem sekalo //

    Sekani ipad mini 4 #8370

    Ahoj. Osobně mám iPad mini 4 64 Cell a hry nehraju, používám ho spíše na na internet a částečnou náhradu notebooku. V iOS je občas znatelné drobné sekaní mezi nějakými animaci maximalizace, minimalizace atd. Hru Unkilled jsme právě zkoušel, hratelná je, ale že by bylo to bylo znát že je naprosto plynulá to tvrdit nemůžu.

    On iPad mini 4 má procesor Apple A8 což je nejstarší procesor ze všech tabletů co Apple aktuálně nabízí, zkus si projet zařízení benchmarkem Geekbench 4 pokud budeš mít výsledky asi tak jako tady https://browser.geekbench.com/ios-benchmarks , tak bych to viděl na vlastnost zařízení.

    Co se týká baterie podívej se do nastavení > Baterie a uvidíš co má nejvyšší spotřebu.

Odpověď na: Sekani ipad mini 4

celý text

.