Zavřít reklamu
  • Ipad a aplikace na uzamčené obrazovce #1561

    Ahoj Všichni, Chci se zeptat, o co jde. Mám Ipad Air a nevím o co se jedná. V levém dolním rohu na uzamčené obrazovce se občas objeví aplikace na mém zařízení. Nejde na to kliknout. Nevím co to má za význam, tak se ptám. Díky za radu

    Ipad a aplikace na uzamčené obrazovce #8104

    Mohl by to být Handoff, dá se vypnout v nastavení --> obecné --> handoff. Mělo by na to jít klikat. Když se na Macu píše mail, poznámka, dělá se něco v kalendáři a tak podobně tak se toto ukáže na iPhonu nebo iPadu, klikne se na to a například mail se dá dopsat na iP. přesně z místa odkud se zkončilo na Macu. A funguje to i naopak, taky se ukazuje ta aplikace nalevo v docku. Možná to funguje i mezi iPadem a iPhonem, ale nechcu kecat, nemám iPad. Nedá se to otevřít posunutím té malé ikony doprava nebo nahoru?

    Ipad a aplikace na uzamčené obrazovce #8105

    Kliknout na tu ikonku nejde, ale když se přidrží a pak se s ní přejede prstem směrem nahoru, otevře se daná aplikace (mám iPad Air 2)… není to tak dávno, co tu byl přesně o těchto ikonkách článek, ale nemůžu ho najít :-/ nicméně myslím, že tam uváděli, že jsou to tzv. oblíbené aplikace nebo aplikace v blízkosti nebo tak nějak 😀 za mě by to mohla být aplikace, co byla nedávno použita (většinou tam vidím ikonu Voyo nebo Youtube, což jsou kromě Safari a Mailu moje nejpoužívanější aplikace na iPadu)

Odpověď na: Ipad a aplikace na uzamčené obrazovce

celý text

.