Zkušenost s nákupem "na třetinku" u Alzy

aplikace a hry, návody a triky, příslušenství
S-works

Zkušenost s nákupem "na třetinku" u Alzy

Příspěvekod S-works » stř 09. říj 2019 7:35:37

Ahoj,

Přemýšlím o novém iP 11 Pro. Ne, že bych na něj neměl peníze, jen mě zajímá, zda máte někdo zkušnost s nákupem u Alzy na třetinku?
Objednám, zaplatím 1/3 ceny, zajdu si pro to na pobočku, tam mi to dají, opíší si údaje z občanky a je to? A pak během 3 měsíců mohu doplatit kdykolik třeba po částkách anebo rovnou celou zbývající částku a tím to končí?

díky za potřehy od někoho, kdo již takto absolvoval nákup. :) :D
jirkac

Re: Zkušenost s nákupem "na třetinku" u Alzy

Příspěvekod jirkac » stř 09. říj 2019 10:49:35

Ahoj, kupoval jsem již několikrát na třetinku elektroniku, objednáš (pokud už máš předtím nějaké nákupy, je to v podmínkách služby), dojdeš na prodejnu s občanským průkazem a vyzvedneš zboží po podpisu smlouvy. Nevýhoda: pokud by sis to rozmyslel a chtěl zboží vrátit, neplatí 14ti denní lhůta, sice vrátit zboží můžeš, ale strhnou Ti docela dost "za pronájem", jinak OK.
iPhone 8
Apple Watch 3
MacBook Air
S-works

Re: Zkušenost s nákupem "na třetinku" u Alzy

Příspěvekod S-works » stř 09. říj 2019 11:16:10

jirkac píše:
stř 09. říj 2019 10:49:35
Ahoj, kupoval jsem již několikrát na třetinku elektroniku, objednáš (pokud už máš předtím nějaké nákupy, je to v podmínkách služby), dojdeš na prodejnu s občanským průkazem a vyzvedneš zboží po podpisu smlouvy. Nevýhoda: pokud by sis to rozmyslel a chtěl zboží vrátit, neplatí 14ti denní lhůta, sice vrátit zboží můžeš, ale strhnou Ti docela dost "za pronájem", jinak OK.
Super. Díky za info ;)

Zpět na „iPhone“