Zavřít reklamu
  • Automatické připojení Bluetooth #3396

    Zdravím, nevím kam se s tímto dotazem obrátit, ale možná mi budete umět pomoci. Nedávno jsem si do auta koupil FM Transmitter, ke kterému se připojím pomocí bluetooth ze svého iPhonu 6, ale potřeboval bych, zda jde někde nastavit automatické připojování, když budu kupříkladu v dosahu tohoto zařízení, které je v autě, je totiž dost otravné pokaždé při nastoupení do auta hledat v telefonu toto zařízení a manuálně připojovat. Jinak dodám, že zařízení je v autě zapojeno nonstop a dá se k němu připojit kdykoliv, i když není klíček v zapalování, takže si drží paměť.

    Automatické připojení Bluetooth #12097

    Zdravim

    Nyni jsem si koupil Nokii 6820 s oteviraci qvertinou a chtel jsem si ji pripojit k PC Suite, ale porad mi to vyhazuje chybu "Zarizeni USB nebylo rozpoznano" - bezne bych to resil re-instalem Suite, ale ostatni telefony, co tu mam bezproblemu jedou, takze nevim...

    Poradite prosim nekdo? Diky

    Automatické připojení Bluetooth #12098

    Luxa: Zařízení (transmitter NEBO iPhone) musí aktivně hledat dostupná zařízení. iPhone to logicky kvůli spotřebě energie dělat nebude. Čili zbývá transmitter. U něj to buď někde jde nastavit (musíš vědět ty z manuálu), anebo to umí jen po zapnutí. U většiny aut by to nebyl problém, protože zapalovačovou zásuvku napájí až po nastartování auta. Pokud ta tvoje je pod proudem tak máš pravděpodobně smůlu.

    Rozhodně ale doporučuju, v případě že je transmitter stále pod proudem, jej vypojovat, protože ti to tak akorát vyždíme časem baterku. (Mě se to povedlo s delší dobou bez jízdy a horší autobaterkou i obyčejným adaptérem na USB s ledkou)

    Automatické připojení Bluetooth #12099

    Zdravím,

    o tom, že se mi může vybít baterka vím, takže tedy pokud bych zařízení vypojil po ukončení jízdy, poté při nastoupení znovu zapojil, tak by se mohl telefon sám připojit ?
    Z logických důvodů, je pravda, že aktivně nevyhledává zařízení, ale tohle je nastaveno přímo z výroby pravděpodobně, dá se to ale nějak vypnout ?

    Automatické připojení Bluetooth #12100

    To musíš vědět ty, respektive výrobce transmitteru... Já bych řekl, že ty zařízení budou natolik hloupé, že tam nic nenastavíš...

    Tudíž bych to řešil tím, že:
    a) po jízdě odpojím a po nastartování připojím transmitter, který se bude chtít připojit k iP automaticky
    b) budu na odpojování kašlat a odpojení/připojení, resp. vypnutí/zapnutí provedu po každým nastartováné...

    Automatické připojení Bluetooth #12101

    Vyzkouším a dám vědět.
    Jen pro doplnění jedná se o FM Transmitter SENCOR SWM3500 a auto ve kterém to mám připojeno je Passat B5.5 r.v. 2004

    Automatické připojení Bluetooth #50517

    Pro připojení stačí u konkrétního transmitteru sencor SWM3500 zmáčknout hlavní tlačítko. Telefon se zapnutým bluetooth by se mel automaticky připojit, pokud už byl alespoň jednou spárovaný.

Odpověď na: Automatické připojení Bluetooth

celý text

.